Діяльність Президента України, Уряду та КМУ

Верховна Рада дозволила створення навчальних закладів релігійними організаціями

2 червня, Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів". 
Відповідне рішення підтримали 237 народних депутатів.  
Законом надано релігійним організаціям, статути яких зареєстровано у встан…

Детальніше...

Уряд затвердив проект закону щодо надання батькам-вихователям додаткових соцільних гарантій

Кабінет Міністрів України на засіданні затвердив проект Закону „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання батькам-вихователям додаткових соціальних гарантій”.

Представляючи проект акта на засіданні Уряду, Міністр соціальної політики Павло Розенко зазначив, що на сьогодні за…

Детальніше...

Арсеній Яценюк вимагає від глави МОЗ конкретних результатів через три місяці

У вівторок, 2 червня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк взяв участь у засіданні Колегії Міністерства охорони здоров’я України, під час якого були обговорені законодавчі ініціативи МОЗ з реформування медичної галузі.
Заслухавши виступи Міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі, голови парл…

Детальніше...

З 21 травня в силу вступив закон «Про декомунізацію», який був опублікований в газеті Верховної Ради «Голос України». Як відомо, 9 квітня Верховна Рада ухвалила закони про декомунізацію українського суспільства, а 15 травня Президент України Петро Порошенко підписав ці закони, а саме: 
Закон «Пр…

Детальніше...

Президент України: Тарифи для населення мають бути зрозумілими та чесними

Президент дав доручення провести прозору перевірку обґрунтованості підвищення тарифів для населення. Про це Глава держави повідомив у телевізійному інтерв’ю у четвер.
«Я, як Президент, не можу залишатися осторонь тих проблем, які сьогодні турбують абсолютну більшість громадян. Тому обурення громадян,…

Детальніше...

Президент затвердив Стратегію національної безпеки України

Президент своїм Указом затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 травня 2015 року «Про Стратегію національної безпеки України».
В документі зазначається, що російська загроза та інші зміни у зовнішньому та внутрішньому безпековому середовищі України обумовлюють необхідність…

Детальніше...

Уряд виділив 1 мільярд гривень на закупівлю житла для учасників АТО та сімей загиблих воїнів

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав постанову про використання бюджетних коштів на закупівлю житла для учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих воїнів АТО.
На засіданні Уряду в середу, 27 травня, Арсеній Яценюк підкреслив, що сьогодні оприлюднюється постанова про вико…

Детальніше...

Мінсоцполітики: Субсидії будуть призначені восени автоматом тим, кому не призначили весною

Тим, хто вже оформив субсидію на житлово-комунальні послуги з 1 квітня, через півроку не потрібно буде додатково звертатися до управлінь соціального захисту населення. Про це повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко під час засідання Уряду.
«Ми зафіксували той факт, що для тих людей, які в…

Детальніше...

Компенсація за економність

8 квітня 2015 року Кабінет Міністрів України запровадив програму по наданню населенню, ОСББ і ЖБК кредитів та компенсацій витрат на заходи щодо енергоефективності. Це означає, що будь-який громадянин України, або керуючий орган ОСББ чи ЖБК може взяти банківський кредит на утеплення власної оселі чи…

Детальніше...

15 травня Президент України Петро Порошенко підписав Указ, яким затверджено Положення про Раду громадського контролю при Національному антикорупційному бюро та Положення про порядок формування зазначеної Ради. 

Згідно з Положенням, діяльність Ради громадського контролю направлена на забезпеченн…

Детальніше...