Пожежники закликають не випалювати сухотрав’я.

За повідомленням Закарпатського центру з гідрометеорології протягом липня на рівниній частині території та місцями в гірських долинах Закарпатської області очікується висока пожежна небезпека.

З огляду на це, Ужгородське районне управління ДСНС закликає жителів: не порушати правил пожежної безпеки на полях, поблизу лісових масивів та під час відпочинку на природі.

Отож, якщо ви ніяк не хочете відмовитися від спалювання, то робити це треба у безвітряну погоду і на відстані не менше, ніж 15 метрів від будь-яких споруд, не кажучи вже про житлові будинки. Також забороняється підпалювати сміття за допомогою бензину чи інших легкозаймистих речовин. Не варто за допомогою спалювання від стерні очищувати й минулорічні посівні масиви. Цей спосіб попри те, що небезпечний, але й шкідливий, адже під дією високих температур нищиться найкорисніший поживний шар ґрунт. Для відновлення якого знадобиться чимало часу.

Пам’ятайте! Дотримання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути лиха вогняної стихії та дозволить  захистити себе й природу від втрат.

Остання зміна сторінки: 01-11-2021 11:18