Пожежна безпека під час жнив

14 липня Ужгородські надзвичайниrи провели профілактично-інформаційний рейд для забезпечення належного стану пожежної та техногенної безпеки сільськогосподарських господарств під час жнив на території Ужгородського району та закликають дотримуватись правил пожежної безпеки під час жнив.

Так, в ході рейду працівники ДСНС відвідали один з об’єктів, що в с. Довге Поле, де оглянули технічний стан комбайнів, забезпеченість зернозбиральних агрегатів, тракторів, автомобілів сертифікованими вогнегасниками, наявність хлопавок та лопат. Також провели інструктаж з пожежної безпеки з працівниками, які будуть задіяні у зернозбиральній кампанії.

Для закріплення інформації було вручено інформаційні листівки для розповсюдження їх по всій зернозбиральній техніці.

Остання зміна сторінки: 15-07-2020 16:01