24 лютого 2024 року – другий рік початку повномасштабної війни

24 лютого, минає два роки від початку повномасштабної збройної агресії росії проти України. Боротьба за волю і незалежність триває. Жорстока війна забрала тисячі і тисячі наших співвітчизників: воїнів, цивільних, молодих, зрілих, старих, дітей, немовлят... Немає за це прощення одвічному лютому ворогу – дикому московиту.

Сьогодні пам’ять закарпатців, які загинули впродовж десяти років російсько-української війни, вшанували на Пагорбі Слави в Ужгороді.

Керівництво області, району, військовослужбовці, ветерани, побратими, родини загиблих бійців, представники дипломатичних представництв, правоохоронного, силового блоку, духовенство й інші поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам і до могил Героїв.

Вічна памʼять усім захисникам і захисницям України!

Низький уклін батькам та родичам загиблих Героїв!

Справедлива кара, як і наша Перемога, буде обов’язково!

Остання зміна сторінки: 24-02-2024 15:57