Новини

Цьогоріч Україна вдесяте вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого згадуємо тих, які першими загинули за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб північний сусід не поглинув її. Адже сьогодні ми знаємо, що російська зброя була спрямована вперше проти громадян незалежної України не в лютому 2022 року, і навіть не навесні 2014, а у січні та лютому 2014 року, коли у середмісті Києва від вогнепальних поранень і газового отруєння гинули активісти Майдану.

Як звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

У разі порушення прав людини та прав громадянина, кожен може звернутися до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. 

Це особа, яка здійснює парламентський контроль за додержанням конституційних прав та свобод людини й громадянина в Україні. Наразі з 2022 року Уповноваженим ВР України з прав людини є Дмитро Лубінець. 

Звернутися до Уповноваженого можна: 

Шлях до лідерства в межах «Пліч-о-пліч»

Всеукраїнські шкільні ліги виховують справжніх лідерів. У цьому ми переконалися ще на першому етапі змагань, а другий – продовжує це доводити! Кожен учасник шкільної команди – особливий, а проєкт допомагає ще більше розвинути лідерські якості учнів. Самопізнання та розвиток: Участь у шкільних лігах допомагає краще розуміти сильні та слабкі сторони, здібності та таланти. Комунікативні навички: Слухати інших, висловлювати свої ідеї та сприймати конструктивну критику – справді важливе вміння. Командний дух та співпраця: Лідер не завжди одноосібно крокує вперед.

ЗА ПЕРШИЙ ЗМАГАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ДРУГОГО ЕТАПУ ПРОЄКТУ ВІДБУЛОСЯ ПОНАД 2 000 ІГРОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ

За перший змагальний тиждень другого етапу проєкту відбулося понад 2 000 ігрових зустрічей. У них узяли участь понад 20 000 учнів!

 Уже за цей короткий період визначено понад 400 переможців у різних видах спорту. Тепер ці команди матимуть честь представляти свої школи на рівні районів

За переможцями етапів слідкуй на сайті scl.gov.ua 

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl

Пліч-о-пліч І Закарпаття

РОЗМИТНЕННЯ АВТО, ОНЛАЙН-ШЛЮБ ТА КАБІНЕТ ПАЦІЄНТА: ЯКІ НОВІ СЕРВІСИ БУДУТЬ ДОСТУПНІ В ДІЇ

Розмитнення авто, онлайн-шлюб та кабінет пацієнта: які нові сервіси будуть доступні в Дії .

Розмитнення авто в Дії. Сервіс, який зробить процес розмитнення прозорим та швидким, без будь-яких суб’єктивних рішень з боку митниці та людського фактора. Для розрахунку ціни враховуватимуть лише сталі характеристики, на які не може вплинути митник.

Онлайн-шлюб у Дії. Завдяки послузі українці зможуть одружуватися навіть не виходячи з дому. Чи навіть, якщо перебувають у різних містах зі своїми коханими.

ЯК ПЕРЕВІРИТИ МАЙБУТНЬОГО РОБОТОДАВЦЯ⁉️

Як перевірити майбутнього роботодавця⁉️

 Зверніть увагу, де опублікована вакансія

Це мають бути сайти відомих систем пошуку роботи. Вони публікують вакансії лише від реальних роботодавців.

Якщо пропозицію розміщено в соцмережах, то перегляньте сторінку автора публікації. А також інформацію про вакансію: вона має бути конкретною і зрозумілою.

 Переконайтеся, що ваш потенційний роботодавець реальний

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ТА ІНШІ ДЕРЖЗАМОВНИКИ ВІДТЕПЕР КУПУВАТИМУТЬ ПРОДУКТИ ЧЕРЕЗ PROZORRO MARKET, ЯКЩО ВАРТІСТЬ ЗАКУПІВЛІ СТАНОВИТЬ АБО ПЕРЕВИЩУЄ 100 ТИС. ГРН.

 

Заклади освіти, охорони здоров'я та інші держзамовники відтепер купуватимуть продукти через Prozorro Market, якщо вартість закупівлі становить або перевищує 100 тис. грн.

«Механізм закупівель за електронним каталогом – найбільш зрозумілий та доступний для замовників і постачальників. Він також сприятиме запобіганню можливих зловживань та зменшить корупційні ризики під час закупівель», – пояснили в Мінекономіки.

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля.

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" 40075815 (повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті) інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.