Цьогоріч Україна вдесяте вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Щорічно 20 лютого згадуємо тих, які першими загинули за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб північний сусід не поглинув її. Адже сьогодні ми знаємо, що російська зброя була спрямована вперше проти громадян незалежної України не в лютому 2022 року, і навіть не навесні 2014, а у січні та лютому 2014 року, коли у середмісті Києва від вогнепальних поранень і газового отруєння гинули активісти Майдану.

Ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Подвиг Героїв Небесної Сотні в Ужгороді хвилиною мовчання вшанували голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, очільник обласної ради Роман Сарай, голова Ужгородської РВА Юрій Гузинець, студентство та молодь краю.

До пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України на площі Народній вони поклали запалені лампадки.

День пам'яті Героїв Небесної Сотні —  це нагадування про високу ціну свободи й про цінності, за які дотепер воює Україна.

Гідність, свобода, відвага, єдність, честь стали головними об'єднавчими цінностями Революції Гідності.

Остання зміна сторінки: 20-02-2024 14:45