Антикорупційна політика

Розпорядження

1. Про Порядок організації роботи із впровадження механізмів заохочення викривачів та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень, інших порушень Закону України „Про запобігання корупції” в Ужгородській районній державній адміністрації – районній військовій адміністрації.

2. Про Порядок організації роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України „Про запобігання корупції”, внесеними викривачами, в Ужгородській районній державній адміністрації– районній військовій адміністрації.

3. Про Порядок взаємодії сектору з питань запобігання та виявлення корупції районної державної адміністрації – районної військової адміністрації та відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації – районної військової адміністрації.

4. Про Порядок проведення перевірки організації роботи із запобігання та виявлення корупції у підприємствах, установах, організаціях, що належать до сфери управління районної державної адміністрації – районної військової адміністрації.

5. Про Порядок організації роботи щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в районній державній адміністрації – районній військовій адміністрації.

6. Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації 14.03.2023 № 18.

Конфлікт інтересів

1.  Методичні рекомендації від 02.04.2021 № 5 Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції.

2. Роз’яснення Національного агентства з питань запобігання корупції про конфлікт інтересів

Фінансовий контроль

1. Щодо типів декларацій

2. Щодо суб’єктів декларування

3. Антикорупційним уповноваженим:  НАЗК оновило порядок перевірки факту подання декларацій

4. НАЗК затвердило Порядок інформування про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування

5. НАЗК оновило Порядок повідомлення про відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті

Співпраця з викривачами корупції

1. Викривачам корупції

2. Законодавство для викривачів

3. Практичний посібник щодо роботи з викривачами для уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції

Уповноважені органи

1. Відділ з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації

Телефон-факс: (0312) 61-69-19 

E-mail:korupcia.rda@gmail.com

Адреса: 88017, Україна, Закарпатська область, м.Ужгород, вул. Загорська, 10  

Режим роботи:

пн - пт з 08-00 до 17-00

обідня перерва з 12-00 до 13-00

2. Антикорупційні уповноважені

3. Пам’ятка щодо строків виконання заходів з питань запобігання та виявлення корупції від 24.09.2021 року 

Остання зміна сторінки: 22-01-2024 11:52

Дивіться також