Доходом юридичної особи платника єдиного податку є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ст. 292 Податкового кодексу України.Поворотна фінансова допомога — сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.
Платник єдиного податку третьої групи, який отримує поворотну фінансову допомогу, не враховує її суму у складі доходу за умови, що повертає таку допомогу протягом 12 календарних місяців з дня її отримання. Сума поворотної фінансової допомоги, неповерненої платником єдиного податку протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, включається до складу доходу такого платника наступного дня після закінчення 12 календарних місяців з дня отримання такої допомоги (пп. 3 п. 292.11 ст. 292 Кодексу).

 

За матеріалами Ужгородської ОДПІ

ГУ ДФС у Закарпатській області    

        Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.02.2018 № 4502-06/4489-06 інформуємо, що на адресу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України звернулось Посольство Республіки Хорватії в Україні з питанням щодо реалізації інвестиційного проекту на території Республіки Хорватії.

          Хорватська сторона інформує про оголошення у Республіці Хорватія конкурсу щодо реалізації туристично-рекреаційного та готельно-ресторанного комплексу з полем для гольфа „Проект Пруклян”та звертається до Української сторони з пропозицією щодо участі  українських інвесторів у згаданому проекті. Одночасно повідомляємо, що земельні ділянки, які використовуватимуться при реалізації зазначеного проекту є власністю Республіки Хорватія.

               Детальну інформацію щодо оголошення конкурсу та умови англійською мовою можна знайти на сайті Міністерства державного майна Республіки Хорватія: https:imovina.gov.hr/vijesti/invitation-for-expressions-of-snterest-bysubmission-of-a-letter-of-intent-along-with-a-conceptual-designfor-carrying-outthe-prukljan-project-located-in-the-town-of-skradin-area/1935.

              У разі зацікавленості звертатися до Посольства Республіки Хорватії  в Україні, контактна особа: Тетяна Шабаліна (тел.044-486-21-22,                                   e-mail:vhhukr@mver.hr). 

                    

З 04 по 05 липня 2018 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

          Метою акції є:

–        презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО;

–        навчання для молоді щодо надання першої медичної допомоги у екстремальних ситуаціях;

–        заходи присвячені дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

          До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань військово-патріотичного виховання, представники ветеранських організацій учасників АТО.

Проведення заходу буде відбуватись в ІІ етапи.

І етап. 04 липня – Наметове містечко м. Краматорськ г. Карачун

–        Відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»;

–        Волонтерський сектор;

–        Сектор спілкування з ветеранами АТО;

–        Сектор відеопоказів;

–        Сектор обміну інформації;

–        Координаційний сектор;

–        Навчальний сектор;

Робота в секторах:

–        презентації проектів пов’язаних з ветеранами АТО;

–        обмін спогадами;

–        показ відео сюжетів АТО;

–        домедична допомога ( майстер клас)

-Акустичний концерт «Пісні народжені в АТО»

ІІ етап. 05 липня – відвідування учасниками 4 міст: Бахмут, Лиман, Слов’янськ, Костянтинівка.

– спілкування з мешканцями, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів.

– Святкова хода. Участь у заходах присвячених дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано Міністерством молоді та спорту України спільно з департаментом сім’ї молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та у співпраці з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області. Учасники будуть забезпечені харчуванням під час заходу протягом двох днів 4-5 липня .

Організатори забезпечують проживання 1 добу (з 4 по 5 липня).

Поселення у наметовому містечку м. Краматорськ г.Карачун можливо не раніше 13.00 (4 липня) . Загальна кількість міст для поселення у наметовому містечку – 200 учасників. Територія дозволяє взяти участь у заході з власної наметом.

Для відшкодування витрат за проїзд при собі необхідно обов’язково мати копії паспорта, ідентифікаційного коду та оригінали квитків в дві сторони на потяг чи автобус (або роздруковані електронні квитки). Не компенсуються квитки 1-го класу “Інтерсіті”, класів “Люкс” та “СВ” у потягах.

Кошти за проїзд повертатимуться на карткові рахунки після проведення заходу.

Контактна особа: Назаров Олексій, тел. 0667904773

З метою поліпшення ситуації щодо професіоналізації державної служби, у Національному університеті «Одеська юридична академія» з 14 травня до 15 липня 2018 року проводиться прийом документів для вступу в Центр підготовки магістрів публічної служби і професіних судддів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» заочної форми навчання.

Право на навчання за освітньо-професійною програмою підгтовки магістрів за підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» за заочною (дистанційною) формою за державним замовленням мають особи, які перебувають на державній службі або службі в органх місцевого самоврядування та обіймають посаи державної служби, що належать до 6-9 гркпи оплати праці або віднесені до п’ятої-сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в оргнах місцевого самоврядування не менше як один рік та не досягли 45 років на момент подання документів до приймальної комісії.

Додаткова інформація на сайті Університету: www.onua.edu.ua

          Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і СRM, наймасштабнішої біснес-події цього літа Форум бізнес-і ІТ-лідерів, який відбудеться у м.Київ, 21 червня 2018 р.

          Місце проведення: м.Київ, пр-т Лобановського,119, концертний майданчик StereoPlaza.

          Умови участі: безкоштовно  (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

          Програма Форуму складається з трьох потоків:

           - Історії успіху і кейси: кейси компаній про стратегії та підходи , що допомогають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.

          - Інструменти і технології: кращі практики  застосування ВРМ- і СRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомогають компаніям швидко зростати і розвиватися.

           - Тренінги і мастер класи: авторські майстер-класи  з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.     

             Своїм досвідом поділяться представники найбільших організацій: МТІ, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, FedorivDeloitteVodafoneУкраїна, ELDORADO, Hewlett-Packard  Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, МULTIPLEX, МillerHeimanGroup, Бізнес-Конструктор та інші.           

            Більш детальну інформацію про Форум бізнес- ІТ- лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoftза телефонами: +38(044)363-31-33, +380(95)924-36-96. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www. terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada.

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської облдержадміністрації та у зв’язку зі святкуванням Святої Трійці за Григоріанським календарем в.о. голови райдержадміністрції прийнято розпорядження  про перенесення в порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників райдержадміністрації робочий день з понеділка - 21 травня 2018 року, на суботу – 26 травня 2018 року.

Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям району у порядку і на умовах, встановлених законодавством, перенести робочий день з понеділка - 21 травня 2018 року, на суботу – 26 травня 2018 року.

    З 5 по 10 листопада 2018 року українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю „China International Import Expo 2018” у м.Шанхай.

         До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити  на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.      

        Міністерством разом із Офісом із просування експорту при Мінекономіки наразі розробляється концепція Національного стенду України на виставці „ChinaInternational  ImportExpo 2018”, який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці. Продукція найкращих українських виробників буде представлена на вказаному стенді у вигляді прямо-відео(3 D,AR технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

            Пропонуються наступні критерії відбору підприємств:

-підтверджена якість продукції;

-інноваційність;

-високий рівень маркетингового представлення продукту;

-експортний потенціал.

             Рішення щодо участі продукту чи послуги на Національному стенді України буде прийнято до 1 липня 2018 року.

              Ваші пропозиції, разом із описом продукту, його відповідності  зазначеним вище критеріям та контактами виробника надсилайте на адресу:

CoChina@epo.org.ua.

               У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись на зазначену електронну адресу або за телефонос: +38 067 828 20 34, Офіс із просування експорту при Мінекономрозвитку, Катерина Співакова.

 Заходи з відзначення в районі Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Вівторок, 08 травня 2018 року

10.00 – панахида до Дня пам’яті та примирення. Місце проведення: біля обеліска с.Пацканьово

15.00 – вечір-реквієм до 73-ї річниці Перемоги «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Концерт художньої самодіяльності. Місце проведення: біля обеліска с.Оноківці.

15.00 – «Вони у серці нашому» - мітинг до Дня пам’яті і примирення та до 73 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Місце проведення: біля пам’ятника загиблим воїнам у ІІ Світовій війні с.Дубрівка

16.00 – інформаційна година «Ми пам’ятаємо». Місце проведення: БК с.Соломоново

20.00 – «Пам'ять вічно жива» - мітинг-реквієм до Дня пам’яті та примирення. Місце проведення: біля обеліска с.Кам’яниця

Тематичні уроки Пам’яті, виховні години, засідання за круглим столом, конференції за участі ветеранів, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, нинішніх захисників Вітчизни, присвячених 73- й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Місце проведення: навчальні заклади району

Середа, 09 травня 2018 року

10.00 – районний мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам. Місце проведення: смт. Середнє.

10.00 – мітинг-реквієм «Велич Вашого подвигу навіки в наших серцях». Концерт художньої самодіяльності. Місце проведення: біля обеліску с.Соломоново.

10.00 – мітинг-реквієм «Вони – у серці народу» до Дня Перемоги у Другій світовій війні. Місце проведення: біля обеліску с.Р.Комарівці.

15.00 – мітинг-реквієм до Дня Перемоги у Другій світовій війні. Місце проведення: центр села с.Худльово.

15.00 – історична година до Дня Перемоги «Вічна їм пам'ять і слава». Місце проведення: клуб с.М.Добронь

З 6 по 8 листопада 2018 року у м.Києві  на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15) триватиме XVI Міжнародний форум „Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє”. Захід відбудеться згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, організаторами є Міністерство енергетики та вугільної промисловості України та ТОВ Міжнародний виставковий центр.

         У рамках Форуму відбудуться такі Заходи:

-Галузева експозиція „ПЕК України” презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній паливно-енергетичного комплексу.

-XVI Міжнародна спеціалізована виставка „Енергетика в промисловості – 2018” демонструватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникову продукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування.

-III Міжнародна спеціалізована виставка „MININGINDUSTRYEXPO-2018” презентуватиме ефективні технології, обладнання і послуги для розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та газу.

      За додатковими питаннями щодо участі у Форумі звертатися до ТОВ МВЦ за тел./факс:+38 044 201-11-57; e-mail:lyudmila@iec-expo.com.ua; сайт:www.iec-expo.com.ua).     

«Національний банк України 14 березня 2018 року презентував для засобів масової інформації введення в обіг нових обігових монет національної валюти:

-         номіналом 1 та 2 гривні зразка 2018 року з 27 квітня 2018 року;

-         номіналом 5 та 10 гривень протягом 2019-2020 років».