Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SАВІТ, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Енергоефективність та відновлювані джерела енергії в цивільому і комерційному будівництві».

Термін стажування у США: з 27 жовтня по 17 листопада 2018 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 13 липня 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

  • Будівельні компанії, які займаються цивільним і комерційним будівництвом;
  • Спеціалісти, які приймають технічні та фінансові рішення в компанії (головні інженери, керівники проектів);
  • Асоціації, постачальників і виробників будівельних матеріалів.

У програмі братимуть участь компанії з Азербайджану, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану і України.

Вимоги до кандидатів:

  • Значний досвід роботи в даній галузі;
  • Керівна посада в своїй компанії;
  • Знання англійської мови необов'язкове.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває витрати, пов'язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчальних занять; послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.                                                       

         Мета програми - надати учасникам можливість познайомитися з промисловим сектором США і місцевими нормами і правилами, встановити цінні ділові знайомства, дізнатися про інноваційні технології, обладнання та послуги, досягти розуміння ринкових бізнес-концепцій. Введення в енергоефективне цивільне і комерційне будівництво в Сполучених Штатах.

Орієнтовна програма стажування: Програма розрахована на 3 тижні. Перший тиждень присвячено навчанню і може включати заняття на теми нормативних процедур, законодавства, стандартів, сертифікації, бізнес-планів, міжкультурних переговорів і управління як для асоціацій, так і для міжнародного бізнесу. Це буде доповнено відвідинами і зустрічами на місцях за участю представників будівельної галузі, що працюють в області енергоефективного будівництва в кількох регіонах Сполучених Штатів.

Документи на конкурс:

  1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;
  2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);
  3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknveveva@trade.gov, бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 13, за гіперпосиланням: http://glavrada.org/files/ee-construction-2018.doc.

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо - спрямовувати до координатора програми SABITпри Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

Email: Nataliia.Shknyeveva@trade.gov Тел. + 38 044 521 5222

Мобільний: + 38 063 298 8267 Факс:+38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.

З 08.06.2018 набрав чинності наказ Мінфіну України від 29.03.2018 № 393 «Про затвердження змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціального страхування».

Наказом визначається форма заяви про взяття на облік платника єдиного внеску (члена фермерського господарства) (форма № 12-ЄСВ) та процедури взяття на облік платників єдиного внеску – членів фермерського господарства.

Заява за формою № 12-ЄСВ подається членом фермерського господарства до контролюючого органу за його місцем проживання та окрім члена фермерського господарства підписується Головою фермерського господарства, членом якого він є.

Також Наказом визначаються процедури заміни повідомлення про взяття на облік платників єдиного внеску за формою № 2-ЄСВ, на яких не поширюється дія Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань».
У разі внесення змін до даних, що вказуються у повідомленні за формою № 2-ЄСВ (найменування, прізвище, ім'я, по батькові, місцезнаходження, місце проживання платника єдиного внеску, контролюючого органу, в якому платник єдиного внеску перебуває на обліку тощо) повідомлення за формою № 2-ЄСВ підлягає заміні у контролюючому органі.

Контролюючий орган видає (надсилає) платнику єдиного внеску нове повідомлення протягом двох робочих днів після отримання від платника заяви із зазначенням причин заміни та старого повідомлення.

У такому ж порядку видається нове повідомлення замість зіпсованого чи втраченого.

 

 

За матеріалами Ужгородської ОДПІ

ГУ ДФС у Закарпатській області    

Інформуємо, що з 17.06.2018р. набирає чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» № 2275-VIII від 06 лютого 2018 року (Закон України "Про господарські товариства" у частині, що стосується товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю втратить чинність).

         Протягом року з дня набрання чинності Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» № 2275-VIII від 06 лютого 2018 року положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають цьому Закону, є чинними в частині, що відповідає законодавству станом на день набрання чинності цим Законом. Цей пункт не застосовується після внесення змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю.

         Товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю звільняються від сплати адміністративного збору за реєстрацію змін до статуту товариства у зв’язку з приведенням його у відповідність із цим Законом протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом.

         Враховуючи викладене, з 18.06.2018р. при розгляді поданих представниками юридичних осіб документів, державні реєстратори будуть керуватися вищезазначеним законом.

Діти є майбутнім кожної країни та нації. Діти, що виховуються в сім’ях отримують належну увагу та турботу з боку батьків, які прикладають всіх зусиль для надання своїм дітям «квитків у світле майбутнє». Однак, значна кількість дітей позбавлена цієї можливості. Вони вкрай потребують сімейного тепла та батьківської турботи.

Одним із найблагородніших вчинків людей є захист і виховання в сімейному оточенні дітей, які з будь-яких причин залишилися без батьківського піклування.

Саме з метою надання можливості таким діткам зростати та розвиватися в колі сім’ї і створюються прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Прийомна сім’я - сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дитячий будинок сімейного типу  - окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, що беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Загальна кількість дітей у ДБСТ будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних. До дитячого будинку сімейного типу та прийомної сім’ї в першу чергу влаштовуються діти, які перебувають між собою у родинних стосунках.

Прийомні батьки та батьки вихователі отримують від держави належне фінансове забезпечення за свою діяльність та кошти на утримання прийомних дітей та дітей - вихованців.

Не будьте байдужими до дітей, які особливо потребують батьківської уваги та турботи!

Ужгородським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюється пошук громадян України, які виявляють бажання створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного.

В разі, якщо ви хочете подарувати дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування можливість повноцінно виховуватись в новій сім’ї звертайтеся до насза адресою: м. Ужгород, вул. Гойди, 8, (3 поверх, 311 кабінет) або за телефонами +380506473990 та 61-62-04.

Управління соціального захисту населення Ужгородської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до листа Уповноваженого Президента України з прав дитини від 22.05.2018 року №32-07/10011 з метою забезпечення моніторингу організації оздоровчої кампанії 2018 року, оперативного реагування на факти порушення прав дітей в закладах оздоровлення та відпочинку відкрито «гарячу» телефонну лінію

тел.: 044-255-76-75.

Відповідно до листів  управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва 05.06.2018 № 04.1-06.255 та Волонтерського проекту „Українське торговельне представництво в Китаї” до Українського  торгового представництво в Китаї звернулись Китайська компанія, яка шукає надійного партнера для :

          -спільного будівництва заводу по сортуванню і переробці пластику на території України.

           Китайська компанія займається переробкою пластикових відходів, розробкою і застосуванням інтелектуального обладнання для переробки  пластикових відходів. Основними продуктами є стрічки поліпропіленові, пластикові гранули РЕТ, басейни РР і водопровідні труби РVC.

           -постачання до Китаю не біленої хвойної целюлози і хвойної тирси для паперового виробництва.

            -постачання до Китаю винограду, яблук, апельсинів, груш та черешні.

            За додатковою інформацією просимо звертатись до Українського торговельного представництва в Китаї.

Доходом юридичної особи платника єдиного податку є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ст. 292 Податкового кодексу України.Поворотна фінансова допомога — сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.
Платник єдиного податку третьої групи, який отримує поворотну фінансову допомогу, не враховує її суму у складі доходу за умови, що повертає таку допомогу протягом 12 календарних місяців з дня її отримання. Сума поворотної фінансової допомоги, неповерненої платником єдиного податку протягом 12 календарних місяців з дня її отримання, включається до складу доходу такого платника наступного дня після закінчення 12 календарних місяців з дня отримання такої допомоги (пп. 3 п. 292.11 ст. 292 Кодексу).

 

За матеріалами Ужгородської ОДПІ

ГУ ДФС у Закарпатській області    

        Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.02.2018 № 4502-06/4489-06 інформуємо, що на адресу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України звернулось Посольство Республіки Хорватії в Україні з питанням щодо реалізації інвестиційного проекту на території Республіки Хорватії.

          Хорватська сторона інформує про оголошення у Республіці Хорватія конкурсу щодо реалізації туристично-рекреаційного та готельно-ресторанного комплексу з полем для гольфа „Проект Пруклян”та звертається до Української сторони з пропозицією щодо участі  українських інвесторів у згаданому проекті. Одночасно повідомляємо, що земельні ділянки, які використовуватимуться при реалізації зазначеного проекту є власністю Республіки Хорватія.

               Детальну інформацію щодо оголошення конкурсу та умови англійською мовою можна знайти на сайті Міністерства державного майна Республіки Хорватія: https:imovina.gov.hr/vijesti/invitation-for-expressions-of-snterest-bysubmission-of-a-letter-of-intent-along-with-a-conceptual-designfor-carrying-outthe-prukljan-project-located-in-the-town-of-skradin-area/1935.

              У разі зацікавленості звертатися до Посольства Республіки Хорватії  в Україні, контактна особа: Тетяна Шабаліна (тел.044-486-21-22,                                   e-mail:vhhukr@mver.hr). 

                    

З 04 по 05 липня 2018 року у м. Краматорськ (гора Карачун) заплановано проведення Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників».

Акція спрямована на збільшення кількості проведених зустрічей дітей і молоді з учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

          Метою акції є:

–        презентація проектів пов’язаних з ветеранами АТО;

–        навчання для молоді щодо надання першої медичної допомоги у екстремальних ситуаціях;

–        заходи присвячені дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

          До участі у заході запрошуються представники громадських об’єднань військово-патріотичного виховання, представники ветеранських організацій учасників АТО.

Проведення заходу буде відбуватись в ІІ етапи.

І етап. 04 липня – Наметове містечко м. Краматорськ г. Карачун

–        Відкриття заходу «Донеччина зустрічає своїх захисників»;

–        Волонтерський сектор;

–        Сектор спілкування з ветеранами АТО;

–        Сектор відеопоказів;

–        Сектор обміну інформації;

–        Координаційний сектор;

–        Навчальний сектор;

Робота в секторах:

–        презентації проектів пов’язаних з ветеранами АТО;

–        обмін спогадами;

–        показ відео сюжетів АТО;

–        домедична допомога ( майстер клас)

-Акустичний концерт «Пісні народжені в АТО»

ІІ етап. 05 липня – відвідування учасниками 4 міст: Бахмут, Лиман, Слов’янськ, Костянтинівка.

– спілкування з мешканцями, вшанування пам’яті загиблих, покладання квітів.

– Святкова хода. Участь у заходах присвячених дню визволення м. Краматорськ та Слов’янськ від незаконних збройних формувань.

Захід «Донеччина зустрічає своїх захисників» організовано Міністерством молоді та спорту України спільно з департаментом сім’ї молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації та у співпраці з громадською організацією «Союз ветеранів АТО Донбасу», громадськими патріотичними організаціями Донецької області. Учасники будуть забезпечені харчуванням під час заходу протягом двох днів 4-5 липня .

Організатори забезпечують проживання 1 добу (з 4 по 5 липня).

Поселення у наметовому містечку м. Краматорськ г.Карачун можливо не раніше 13.00 (4 липня) . Загальна кількість міст для поселення у наметовому містечку – 200 учасників. Територія дозволяє взяти участь у заході з власної наметом.

Для відшкодування витрат за проїзд при собі необхідно обов’язково мати копії паспорта, ідентифікаційного коду та оригінали квитків в дві сторони на потяг чи автобус (або роздруковані електронні квитки). Не компенсуються квитки 1-го класу “Інтерсіті”, класів “Люкс” та “СВ” у потягах.

Кошти за проїзд повертатимуться на карткові рахунки після проведення заходу.

Контактна особа: Назаров Олексій, тел. 0667904773

З метою поліпшення ситуації щодо професіоналізації державної служби, у Національному університеті «Одеська юридична академія» з 14 травня до 15 липня 2018 року проводиться прийом документів для вступу в Центр підготовки магістрів публічної служби і професіних судддів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» заочної форми навчання.

Право на навчання за освітньо-професійною програмою підгтовки магістрів за підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» за заочною (дистанційною) формою за державним замовленням мають особи, які перебувають на державній службі або службі в органх місцевого самоврядування та обіймають посаи державної служби, що належать до 6-9 гркпи оплати праці або віднесені до п’ятої-сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в оргнах місцевого самоврядування не менше як один рік та не досягли 45 років на момент подання документів до приймальної комісії.

Додаткова інформація на сайті Університету: www.onua.edu.ua