До відома підприємств, установ, організацій району.

У зв’язку з погодними умовами день благоустрою територій населених пунктів (суботник), який заплановано провести 24 березня 2018 року переноситься на 14 квітня 2018 року.

Доводимо до відома, що  у період з 20 жовтня 2020 року по 10 квітня 2021 року у м.Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) заплановано проведення Всесвітньої виставки „Експо-2020” яка стане найбільшою виставковою подією у світі, основною темою якої визначено Об’єднуючи Розуми, Створюємо Майбутнє, Попередньо передбачається, що захід відвідає близько 25 млн.осіб зі 180 країн.

Повідомляємо про те, що організаторами Всесвітньої виставки Експо-2020 було анонсовано програму „Ехро  Live”, якою передбачено проведення конкурсів на надання грантів, що будуть виділятися для фінансування інноваційних рішень і винаходів, які поліпшують якість життя і мають суспільну цінність.

Програма   „Ехро  Live” передбачає надання грантового фінансування переможцям конкурсу у розмірі до 100 тис.дол.США для розвитку та підтримки  проектів малих та середніх підприємств, стартапів і перспективних початківців з усього  світу.

Прийом заявок на участь у програмі відкривається двічі на рік (наступний етап розпочинається у квітні 2018 року). Подати заявку на отримання гранту можуть підприємства будь-якої форми власності, наукові установи, урядові та неурядові організації тощо.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті виставки: https://www.expo2020dubai.ae/en/Expo-Live/Innovation, а також звернувшись за адресою електронної пошти: expolive@expo2020>.ae.

         Ужгородська ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області повідомляє, що наказом Мінфіну України від 16.01.2018 №7 внесено зміни до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість (від 14.11.2014 №1130).
Уточнено повноваження територіальних органів ДФС у частині реалізації процедур формування та ведення реєстру платників ПДВ відповідно до функцій, визначених Податковим кодексом України. Контролюючі органи в областях та місті Києві, міжрегіональні територіальні органи забезпечують організацію роботи з реєстрації та обліку платників ПДВ, що перебувають на їх території.
         Врегульовано питання реєстрації платником ПДВ особи, утвореної шляхом перетворення платника ПДВ, а саме: якщо юридична особа, утворена в результаті перетворення, не подала до контролюючого органу протягом 10 робочих днів, що настають за датою завершення перетворення, заяви для реєстрації або перереєстрації у порядку, передбаченому цим Положенням, контролюючий орган після спливу цього строку приймає рішення про анулювання реєстрації юридичної особи, припиненої в результаті перетворення.
         Рішення про анулювання реєстрації платника ПДВ може прийматись заступником керівника контролюючого органу або уповноваженою особою.

Внесено зміни до:

додатка 5 «Рішення про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість (Форма № 6-РПДВ)»;

додатка 7 «Рішення про анулювання реєстрації платників податку на додану вартість» (Форма № 7-РПДВ);

додаток 9 «Рішення про виключення сільськогосподарського підприємства з реєстру суб'єктів спеціального режиму оподаткування (Форма № 6-РРС)».
Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Ужгородська ОДПІ

ГУ ДФС у Закарпатській області

Доводимо до відома, що  Закарпатська торгово-промислова палата проводить 23 березня 2018 року в м. Ужгороді “Міжнародні контактні дні” (МКД) за тематикою: “Лісозаготівля, деревообробка, деревообробне обладнання та технології, виготовлення виробів з деревини, меблева фурнітура”.

Згідно підписаних угод про співпрацю з регіональними ТПП Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Білорусі, Хорватії, Сербії на зустріч запрошуються представники ділових кіл вищезгаданих країн та суб’єкти підприємницької діяльності з усіх регіонів України.

Під час проведення заходу буде надана можливість проведення переговорів та встановлення прямих ділових контактів з українськими та іноземними підприємствами – виробниками продукції, а також можливість демонстрації продуктів та послуг на виставкових стендах.

Зустріч проходитиме 23 березня 2018 року у виставковому залі Закарпатської ТПП за адресою: м. Ужгород, вул. Грушевського, 62А.

         Початок о 10 годині.

Контактні телефони: (0312) 66-94-62, 66-95-50 факс 66-94-74,

e-mail :    exib@tpp.uzghgorod.ua

       До відома фізичних осіб-резидентів, які у 2017 році отримали спадщину або дарунок від фізичної особи-резидента, але, при цьому, не відносяться до членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення.

       Ужгородська ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області нагадує про ваш обов’язок у період деклараційної кампанії, яка триває до 1 травня 2018 року, подати Декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем податкової адреси (реєстрації) та задекларувати такий дохід. Згідно з чинним законодавством він оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5 відсотків від вартості будь-якої спадщини (дарунка) та військовим збором за ставкою 1,5 відсотка. Нарахований у декларації податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, необхідно сплатити до 01 серпня 2018 року.
       Разом із тим, за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковуються об’єкти спадщини (дарування), що успадковуються (отримуються у дарунок) від членів сім’ї спадкодавця (дарувальника) першого та другого ступенів споріднення. Також, дохід у вигляді вартості успадкованого майна, який оподатковується за нульовою ставкою податку, звільняється і від оподаткування військовим збором.

       До членів сім’ї спадкодавця чи дарувальника першого та другого ступенів споріднення відносяться: його батьки, чоловік/дружина, діти, у тому числі усиновлені, рідні брати та сестри, дід та баба збоку матері і збоку батька, онуки.

Ужгородська ОДПІ

ГУ ДФС у Закарпатській області

До відома голів Середнянської селищної, сільських рад, підприємств, установ і організацій району.

Відповідно до   листа Закарпатської облдержадміністрації 19.02.2018 №06-17/438 Державною службою надзвичайних ситуацій України на виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України 27.12.2017 №981-р, з 19 по 23 березня 2018 року заплановано проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту (далі-ЄДСЦЗ) на тему: „Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Закарпатської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний та в особливий період”.

Навчальні цілі командно-штабного навчання (далі-КШН):

відпрацювання злагодженості, оперативності у роботі та взаємодії між органами управління і силами цивільного захисту під час організації, здійснення та всебічного забезпечення заходів цивільного захисту;

проведення оцінки стану готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій за призначенням.

Виходячи з вищенаведеного, з метою своєчасної і якісної підготовки та проведення КШН просимо бути готовим до проведення командно-штабного навчання, а саме: уточнити плануючі документи з питань цивільного захисту та у разі необхідності внести зміни; підготувати робочі місця для проведення оперативних засідань; забезпечити сили і засоби тощо.

Під час підготовки учасників навчання особливу увагу приділити відпрацюванню швидких та чітких дій щодо реалізації заходів у відповідних режимах функціонування ЄДСЦЗ району та її ланок, приведення органів управління та сил цивільного захисту у готовність, підвищенню їх оперативності при зборі та узагальнені даних про обстановку, її оцінки та організації взаємодії.

За методичною допомогою звертатися у сектор цивільного захисту райдержадміністрації (ІІІ-ій поверх, 309 кабінет, завідувач сектору Малко Роман Миколайович, тел./факс 61-43-57).

Також, 12 березня 2018 року відбудуться пробні командно-штабні навчання.

Ужгородська ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області повідомляє, що з 01 січня 2018 року звільнення від сплати податку за земельні ділянки для пільгових категорій фізичних осіб, визначених в пункті 281.1 статті 281 Податкового кодексу, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм.

     Серед пільговиків (пункт 281.1 статті 281 ПКУ):

 - інваліди першої і другої групи;

- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

 - пенсіонери (за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

     Звільнення від сплати земельного податку за земельні ділянки, передбачене для зазначених вище фізичних осіб, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм:

- для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;
- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара;

- для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;
- для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;
-  для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

     Якщо фізична особа, визначена у пункті 281.1 статті 281 ПКУ, має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання і загальна площа таких земельних ділянок перевищує граничні норми відведення, то така особа до 1 травня поточного року подає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання/зміну земельних ділянок для застосування пільги.            

     Пільга починає застосовуватися до обраних земельних ділянок з базового податкового (звітного) періоду, у якому подано таку заяву. Якщо до 1 травня поточного року така фізична особа не подала до контролюючого органу заяву про самостійне обрання/заміну земельних ділянок для застосування пільги, то у поточному році оподатковуються всі земельні ділянки, які є у її власності (крім земельної ділянки, на яку подана вказана заява у 2017 році).

 

Ужгородська ОДПІ

ГУ ДФС у Закарпатській області

05.03.2018 року в райдержадміністрації (м.Ужгород, вул.Загорська, 10, Овальний зал, ІІ поверх) о 10 годині відбудеться представлення інформації відділу фінансово-господарського забезпечення апарату та управління соціального захисту населення райдержадміністрації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені рішенням про місцевий бюджет.

Можливість укладання контракту від 6 – ти місяців. Вибір місця служби.
Військовослужбовцям служба в Збройних Силах України зараховується до загального страхового стажу та стажу державної служби, а також містить такі переваги:
• зарплата від 7000 гривень (для десантно - штурмових військ від 9000 грн.);
• в зоні АТО додатково виплачується 10 000 грн. на першій лінії оборони, та 4 500 грн. на другій лінії;
• повне речове забезпечення;
• гарантована щорічна відпустка, а також забезпечення інших видів додаткових відпусток за належністю, з обов’язковою виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення;
• матеріальна допомога при укладанні першого контракту;
• матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань;
• отримання службового житла, державою компенсуються частина витрат за піднайом житла;
• кредитні канікули в банках (нарахування 0% на залишок непогашеного кредиту),звільнення від сплати обов’язкових для інших громадян податків;
• безкоштовна кваліфікована медична допомога в військово-медичних закладах;
• можливість здобуття вищої освіти в навчальних закладах цивільної освіти;
• громадяни які мають вищу освіту, військове звання сержантського складу та участь в АТО -  можуть отримати військове звання молодшого лейтенанта.

Наша адреса: м.Ужгород, вул. Бородіна 22/2.

Контактні дані:
- черговий Ужгородського ОМВК +380509884892

- фахівці-консультанти з питань укладання контракту військового комісаріату (050)-293-59-34, (095)-500-54-76;

- електронна адреса Ужгородського ОМВК - uzhgorod.omvk@ukr.net

- сторінка Ужгородського ОМВК на Facebook - Ужгородський ОМВК.

Карантин в загальноосвітніх навчальних закладах району продовжено по 7 березня включно.