ПрАТ «Єврокар»

Входить  до складу  Групи  компаній Атолл Холдінг.  Загальний обсяг інвестицій у проект «Єврокар» складає 250  млн. дол. США. Підприємство сертифіковано за міжнародними стандартами ISO 9001, OHSAS 18001.

19 грудня 2001 року в Закарпатській області було урочисто відкрито новий український завод з виробництва автомобілів. Будівництво першої черги підприємства зайняло 6 місяців. У грудні 2001 року на новому заводі була випущена перша партія моделей SKODAOctavia. А вже 15 березня 2002 року «Єврокар» розпочав серійне виробництво автомобілів марки SKODA. У травні 2006 року відбулося офіційне відкриття другої черги проекту - нового монтажного цеху з виробництва автомобілів. Це дрібновузлове виробництво, при якому монтаж автомобілів здійснюється на конвеєрних лініях з використанням технологічного процесу, аналогічного SKODA Auto a.s. У 2007 році було розпочато будівництво третьої черги проекту. У вересні 2009 року ПрАТ «Єврокар» завершило будівництво будівлі зварювального та фарбувального виробництв. У листопаді 2011 року на зварювальному виробництві була виготовлена ​​пілотна партія кузовів, а вже в грудні 2011 року відбувся запуск нового фарбувального виробництва. 

Потужності підприємства мають ряд технологічних інновацій, що забезпечують гнучкість виробничого процесу, а також унікальні для України технічні рішення. Виробничі потужності заводу розраховані на випуск 50 000 автомобілів на рік, закладений потенціал модернізації дозволяє збільшити їх обсяг виробництва до 100 000 одиниць на рік. На даний час «Єврокар» випускає увесь модельний ряд автомобілів марки SKODA, у тому числі моделі SKODA Fabia і SKODA Superb нового покоління.

Штат підприємства: 340 працівників.

Генеральний директор: Царенко Ігор Анатолійович

Тел./факс: (0312)713900

uk.eurocar.com.ua


ТОВ “Ядзакі-Україна”

Створено 23 жовтня 2002 року рішенням засновників компанії YazakiCorporation (Японія) та її дочірньої компанії YazakiEuropeLtd. (офіс у Кельні, Німеччина) і є частиною міжнародної корпорації «YAZAKI», що займає більше 30 % світового ринку виготовлення кабельних схемних джутів для автомобілів. Завдяки високим стандартам праці та професійному менеджменту, компанія є лідером на ринку постачання електрокабельної продукції для потужних міжнародних компаній.

Штат підприємства: 1430 працівників.

Виконавчий директор: Мілош Босак

Тел. (0312) 42901 факс: (0312) 429012

www.yazaki-ukraine.com


 

ТОВ “Джейбіл Сьоркіт Лімітед”

Компанія «Джейбіл» є одним з найбільших контрактних виробників електроніки  у світі. Застосовуючи індивідуальний підхід та враховуючи специфіку вимог клієнтів, компанія надає широкий спектр послуг з розробки, конструювання, виробництва електронних виробів.

Свою діяльність в Україні розпочала у 2004 році, а 2007 року в с. Розівка було збудовано завод європейського рівня зі збирання виробів споживчої електроніки на замовлення всесвітньовідомих компаній.

ТОВ „Джейбіл С.Ю.Л.” виготовляє електронну продукцію для компаній Ceragon, siae microelettronica, DUCATI Energia, Sagemcom, TeleTec, Dune HD, Nespresso та ін.

Штат підприємства: 1730 працівників.

Генеральний директор: Мікула Анатолій Валерійович

Тел./факс: (0312) 649300

www.jabil.com


ХІПП-Ужгород ГмбХ

Підприємство зі 100-процентними іноземними інвестиціями створено у 1992 році для виробництва та реалізації за доступними цінами дитячого харчування, виготовленого з вітчизняної сировини. Продукція під маркою HIPP перевіреної якості та користується стабільним попитом як в Україні, так і за кордоном. Основним видом діяльності   підприємства є: виробництво дитячого харчування, дитячих фіточаїв, фітованн, води питної, хлібобулочних виробів, плодів заморожених.

Штат підприємства: 55 працівників.

Директор: Панков Володимир Андрійович

Тел./факс: (0312)-615345

____________________________________________________________________________________________________________

ТОВ «Дендро-Плюс»

ТОВ «Дендро-Плюс» - підприємство, що виготовляє високоякісні дерев’яні вікна, двері та меблі за сучасними технологіями та вимогами дизайну. Продукція фірми сертифікована і відповідає європейським стандартам якості.

За бажанням замовника підприємство виготовляє вироби з деревини ексклюзивних зразків за індивідуальними ескізами, а також ковані огорожі балконів, сходів, оригінальні ворота, хвіртки, декоративні решітки тощо.

Штат підприємства: 15 працівників.

Директор: Буть Богдан Анатолійович

Тел./факс: (0312) 660166

www.dendroplus.com.ua  

 _________________________________________________________________________________________________________

ТОВ «Едельвейс»

Компанія заснована в 1991 році і спеціалізується на виготовленні підлогового покриття з масиву деревини:штучного,художнього і модульногопаркету, плінтуса, а також масивної дошкитерасної дошкиз термообробленої деревини, декинга.

На заводі встановлено сучасне високотехнологічне устаткування:

•  сушильні і пропарювальні камери з програмним управлінням «NARDI» (Італія), які дозволяють сушити заготовку в «м'якому» режимі, знімаючи внутрішню напругу структури деревини, і досягати ідеальних показників її вологості, а також сушильні камери із застосуванням термообробки.

•  паркетні лінії «BGD» (Італія) і «WEINIG» (Німеччина), обладнані  ріжучим інструментом провідних італійських і німецьких виробників, що гарантують бездоганну геометрію нашого паркету.

Потенціал виробництва дозволяє також виготовляти будь-які криволінійні елементи, що складаються потім в розетки, бордюри і фонові малюнки художнього паркету. Застосування фрезерно-копіювальних верстатів з числовим програмним управлінням дає можливість для втілення орнаментальних і мозаїчних композицій будь-якої складності – від традиційного набору малюнків модульного паркету до оригінальних дизайнерських рішень. Елементи художнього і модульного паркету виготовляються з високою точністю без вживання лазерного різання, а потім збираються вручну безпосередньо на виробництві.

Штат підприємства: 37 працівників.

Директор: Пашковський Валерій Михайлович

Тел./факс: (0312) 716224

parketedelweiss@gmail.com   

www.edelweiss-ua.com
______________________________________________________________________________________________________

 ТОВ «Максіфлекс»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Максіфлекс» засновано у 2007 році. Запуск новозбудованої фабрики відбувся в грудні 2008 року.

Підприємство спеціалізується на виготовлені лущеного шпону, клеєної фанери та гнуто-клеєних елементів меблів.

Деревина, що використовується на виробництві, а також вироблена з неї продукція мають міжнародний  сертифікат FSC.

В основі виробництва лежить використання якісної сировини, відповідність тенденціям зовнішніх ринків, широкий асортимент продукції та конкурентні ціни.

Штат підприємства: 65 працівників.

Директор: Дубина Тетяна Василівна

Тел./факс: (0312) 653131

 

 

 

 

 

 ____________________________________________________________________________________________________________

ТОВ «Неллонова»

Підприємство з австрійськими інвестиціями спеціалізується на виготовленні екологічно чистих меблів (столів, стільців, етажерок, сервантів, вітрин, ліжок тощо) та щитів меблевих хвойних порід. Натуральна деревина не засмічує навколишнє середовище і може використовуватись повторно.

Завдяки застосуванню екологічно чистих клеїв, а також технологічно відпрацьованому способу склеювання, меблі не містять формальдегідів.  

Штат підприємства: 50 працівників.

Директор: Комарницький Тарас Петрович

т. (0312) 673213,   ф (0312) 671486

nellonova.ua@gmail.com
________________________________________________________________________________________________________________________

ТОВ «Стеклолюкс-Ужгород»

Підприємство спеціалізується на виготовленні металопластикових та алюмінієвих вікон та дверей із застосуванням інноваційних технологій.

У своїй діяльності товариство використовує виключно оригінальні комплектуючі від кращих європейських виробників: профільну систему Brugmann, від європейського лідеру з продажу ПВХ систем концерну SalamanderIndustrieProdukte, скло від концерну Glastroesch, фурнітуру для віконних конструкцій фірми Siegenia-Aubi, алюмінієвий профіль концерну Aluron і Profilco. Використання цих матеріалів дозволяє виготовляти продукцію будь-якого рівня складності і дизайну, зберігаючи при цьому найвищі стандарти енергозбереження. 

Штат підприємства: 25 працівників.

Директор: Липа Віталій Васильович

Тел./факс: (0312) 672769

nobilex.zavod@gmail.comwww.nobilex.com.ua
____________________________________________________________________________________________________________________

ДП «АПФ «Леанка»

Радгосп-завод «Середнянський», на базі якого створено агропромислову фірму «Леанка», був організований в 1946році на базі одноосібних господарств.

У 1950 році до радгоспу приєднано колективне господарства ім. Кірова.

У 1952-1953 рр. на   баланс радгоспу передали колишній завод шампанських вин.

Наприкінці 1959року в результаті реорганізації відстаючих колгоспів до радгоспу приєднали колгосп «Україна».

У 1992році  радгосп-завод «Середнянський» змінив свій статус та назву. Відтодіце агропромислова фірма  «Леанка» – підприємство з виноробства,  виробництва та переробки сільськогосподарської продукції (винограду, зерна, молока, фруктів).

Фірма розміщена в 5 населених пунктах,об’єднує   сім виробничих бригад, два винні заводи з підземними сховищами.

Вино в підвалах зберігається у дубових бочках. За усі роки існування бочки в ній зберігається вино тільки однієї марки. Чим старіша діжка тим краще для її вмісту.   Після збору врожаю виноград спресовують і трубами вже у вигляді виноматеріалу подають у спеціальні відстійники, а пізніше в бочки. Через півроку знімають верхній шар і чисте вино заливають у діжки для витримки вин.

Через визначений для кожної марки час лабораторія перевіряє кондиції. Якщо все відповідає вимогам до цього сорту вино поступає в розлив.

Штат підприємства: 14 працівників.

Директор: Шестаков Юрій Олександрович

Тел./факс: (0312) 721031, 721174

leanka.zak@gmail.com

www.leanka.com
___________________________________________________________________________________________________________________

ФГ «Коник»

Фермерське господарство «Коник» засноване в 1992 році в с. Сторожниця перебуває серед лідерів агропромислових підприємств краю, маючи в обробці 360 га сільгоспугідь, з них: 120 га під садівництвом та 240 га під картоплярством.

У яблуневому садівництві господарство має повний виробничий цикл, починаючи з виробництва власних саджанців і закінчуючи промисловою переробкою яблук.

Натуральний яблучний сік добутий гравітаційним шляхом на центрифузі німецького виробництва без цукру та консервантів є дуже корисним для здоров’я людини, а термін його придатності становить 2 роки. У ньому повністю збережено великий вміст антиоксидантів, що допомагають боротись з раковими захворюваннями, а також пектин, який виводить з організму солі важких металів та радіонукліди.

Штат підприємства: 140 працівників.

Директор: Мелеш Василь Васильович

Тел./факс: (0312) 732361

konikfirm@ukr.net

www.konik-agro.com.ua  

 ________________________________________________________________________________________________

ВП «Кам’яницький кар’єр»

Кам’яницьке родовище андезитів розроблялось вручну ще з 1880 років. Починаючи з 1905 року розробка почала проводитись із застосуванням буро-вибухових робіт. У 1932 році Міністерством шляхів сполучення Чехословацької Республіки на базі родовища був збудований каменедробильний завод потужністю 10 000 м3 щебеню на рік із застосуванням малоефективних механізмів.

Наразі на підприємстві виробляється  близько  320 тис.м3 щебеневої продукції на рік.

Кошти, отримані від реалізації продукції, використовуються для покращення умов праці, придбання запчастин, матеріалів та механізмів. На підприємстві ведеться активна робота з створення безпечних   та нешкідливих умов праці. 

Штат підприємства: 130 працівників.

Директор: Кенійз Ярослав Михайлович

Тел./факс: (0312) 731691
______________________________________________________________________________________________

 

ПАТ «Закарпаттяобленерго»

Здійснює ліцензовану діяльність з передачі, постачання та вироб-ництва електричної енергії на території Закарпатської області  площею 12,8 тис. кв. км. Товариство експлуатує понад 18,2 тис.км ліній електропередачі різних класів напруги, 125 підстанцій 220-110-35 кВ та 4684 трансформаторних підстанцій і розподільчих пунктів 6-10 кВ. Постачає електроенергію понад 438 тисячам споживачів області, з яких: 18,7 тисяч — юридичні та 419,9  тисяч - побутові споживачі, в тому числі  252,8 тисяч – споживачі, які проживають у сільській місцевості.

Штат підприємства: 2705 працівників.

Генеральний директор: Петров Віктор Володимирович

Тел.: (0312)-669595 факс: (0312)-34384

www.energo.uz.ua