Новини

Засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району

Відбулось чергове засідання комісії з розгляду питань погодження відключення від електроенергії споживачів, що розташовані на території Ужгородського району.

Сьогодні на розгляд комісії було подано 84 непобутових споживачі, які боргують за сплату електроенергії. Звернення щодо відключення від електроенергії боржників було розглянуто першим заступником начальника Ужгородської РВА Христиною Мацко та членами комісії.

Очільник району ознайомився з роботою КЗ „Публічна бібліотека Сюртівської ТГ”

Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець, перебуваючи з робочим візитом в Сюртівській громаді, ознайомився з роботою КЗ „Публічна бібліотека Сюртівської сільської територіальної громади Ужгородського району Закарпатської області”.

Комунальний заклад „Публічна бібліотека Сюртівської ТГ” - це об’єднання бібліотек в єдине структурно-цілісне утворення, до якого входять 6 бібліотек-філій. Стан бібліотечного фонду налічує близько 56 тис. примірників.

Робочий візит у Сюртівську територіальну громаду

Сьогодні начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець здійснив робочий візит у Сюртівську територіальну громаду.

З головою громади Арпадом Пушкаром обговорили нагальні питання життєдіяльності громади, перспективи розвитку, готовність до опалювального сезону, співпрацю з військовими, сприяння нашій державі на війні та гуманітарній допомозі для досягнення спільного результату: перемоги над російським агресором.

Робоча зустріч

Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч із головою Великодобронської територіальної громади, представниками ПрАТ „Закарпаттяобленерго”, АТ "ЗАКАРПАТГАЗ" та КНП “Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня” Ужгородської міської ради. Участь у нараді також прийняла перший заступник начальника Ужгородської РВА Христина Мацко.

Облаштування поліцейської станції в селі Прошково

В рамках робочого візиту в Тур’є – Реметівську територіальну громаду начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець провів робочу зустріч з начальником Перечинського відділення №1 Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області та обговорили питання щодо облаштування поліцейської станції в селі Прошково для забезпечення правопорядку у громаді.

Присутні обговорили організаційні заходи й адміністративно-господарські питання, пов’язані з технічним облаштуванням і відкриттям станції.

У межах робочої поїздки начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець відвідав Тур’я-Бистрянську гімназію та Тур’я - Бистрянський заклад дошкільної освіти Тур’є-Реметівської сільської ради.

Радіон Кіштулинець оглянув укриття у закладах освіти, ознайомився з матеріально-технічною базою, підготовкою до опалювального сезону, а також присутні обговорили питання створення методичного кабінету.

Начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинецьв з робочим візитом у Тур’є – Реметівській територіальній громаді

Сьогодні в Тур’є – Реметівській територіальній громаді з робочим візитом перебував начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець.

Під час зустрічі, очільник району обговорив з сільським головою Надією Девіцькою ряд проблемних та актуальних питань життєдіальності громади, серед яких — соціально- економічний розвиток громади, підготовка соціальних об’єктів до опалювального сезону, освітній процес в умовах воєного стану, виділення коштів на потреби ЗСУ з бюджету громади, та інше.

Про забезпечення району паливними дровами

З метою недопущення зриву опалювального сезону 2022 – 2023 рр., сьогодні, на базі ДП „Ужгородське лісове господарство”, начальник Ужгородської РВА Радіон Кіштулинець  провів розширену нараду з головами та представниками територіальних громад Ужгородського району. Участь у нараді також прийняли перший заступник начальника Ужгородської РВА Христина Мацко, народний депутат України Михайло Лаба та директор ДП „Ужгородське лісове господарство” Василь Синичка.