vynni pidvalyСправжні винороби,які бережуть таємниці виробництва вина від діда-прадіда,мешкають майже в кожному селі Ужгородщини.
Та більше за всіх славиться своїми виноградниками селище Середнє. Саме тут ростуть найкращі європейські сорти,з яких винороби потім створюють ароматні вина і коньяки. Середнє вперше згадується в джерелах у 1384 році. До цього часу воно вже було великим поселенням,де процвітало виноробство. У XV столітті поселення дістало статус і привілеї королівського містечка,тут проводилися щотижневі торги-ярмарки.
У Середньому збереглися унікальні винні підвали початку XVI століття. Ці підземелля були свідками древнього виноробного промислу жителів Закарпаття. Підвали видовбані в туфі – породі вулканічного походження. Вони мають на своїх стінах мікроскопічні капіляри,через які просочується повітря. Тому тут завжди однакова температура:+13 градусів. Історія підвалів пов’язана з іменем національного героя Угорщини – Іштвана Добо. У 1552 році він очолив оборону угорського замку Егер. Цей справжній лицар разом з 1935 воїнами вистояв проти 120-тисячної армії Османської Порти. Австрійський імператор Фердінанд був вражений відважністю Іштвана і подарував йому десятки тисяч полонених турків і середнянські землі. Турки за наказом братів Добо відреставрували Середнянську фортецю,укріпили підвали оборонною стіною і ровом,видовбали в скелі майже 5-кілометровий тунель. Над підземеллями звели фортецю з колодязями. Тут ховалися люди при графському дворі від нападів ворогів. Якщо загарбники діставалися підземелля,людей виводили на поверхню через таємні виходи. Зверху відкривали клапани і вода з колодязів затоплювала підвали з ворогами. У 1557 році будівництво укріплень закінчилось. Місцеві жителі переказують,що підземелля копали доти,доки не помер останній полонений турок. Можливо саме тому їх довгий час називали турецькими. Вони і сьогодні заповнені бочками з божественним напоєм і занесені ЮНЕСКО в десятку кращих винних підвалів Європи. Відвідувачам пропонується цікава екскурсія з дегустацією неповторних марочних і десертних вин.