СКИНУТИ

Ужгородська районна державна адміністрація розробила проект розпорядження „Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг та Регламенту центру надання адміністративних послуг”.

          Проект розпорядження Ужгородської районної державної адміністрації визначає правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

          Зауваження та пропозиції щодо даного проекту розпорядження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань просимо подавати протягом одного календарного місяця з дня оприлюднення проекту розпорядження за адресою:

Ужгородська районна державна адміністрація, 88017, м.Ужгород, вулиця Загорська,10, e-mail: uzh_rda@meta.ua.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено не пізніше 5 робочих днів з дня оприлюднення даного оголошення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в мережі Інтернет - www.uzh-rda.gov.ua, в рубриці „Регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються у письмовому та/або електронному вигляді, телефонному режимі (0312) 61-53-18.

Ужгородська районна державна адміністрація

21 листопада 2013 року