В РДА відбулися засідання комісій

05 грудня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Раті Є.Ш. за участю членів комісії у присутності начальника РВ ДВС Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Плиски А.С.

Відбулося засідання комісії з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва в районі

04 грудня 2019  року при  першому заступнику голови райдержадміністрації Віталію Семалю відбулося засідання комісії з питань фінансування розвитку виноградарства і садівництва в районі.

Відбувся семінар з техніки пошуку роботи

4 грудня в райдержадміністрації був проведений семінар з техніки пошуку роботи за участі представників Ужгородського міського центру зайнятості - начальника відділу активної підтримки безробітних Фізер Катерини  та завідувача сектору рекрутингу відділу взаємодії з роботодавцями Росохи Івана.

На семінарі працівники райдержадміністрації, які підлягають вивільненню, були проконсультовані з питань джерел пошуку роботи, складання резюме та правил поведінки на співбесіді з роботодавцем.

Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня громадськість відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, засвідчуючи свою увагу до їхніх проблем.

Цей день не можна назвати святковим, проте він є доброю нагодою для переосмислення свого життя, дає можливість усвідомити, що вже зроблено і що ще треба зробити для формування гідних умов життя людей з обмеженими фізичними можливостями.

В райдержадміністрації відбулося засідання комісії

Сьогодні, 3 грудня відбулося засідання комісії з питань інвестування об’єктів індивідуального житлового будівництва на селі за програмою „ Власний дім на 2016-2020 роки” при першому заступнику голови райдержадміністрації Віталію Семалю.

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ДЕРЖАВНИХ ДОПОМОГ!

Прожитковий мінімум у 2020 році становитиме з 1 січня 2020 року – 2 027 гривень, з 1 липня – 2 118 гривень, з 1 грудня – 2 189 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

Голова райдержадміністрації провела виїзний прийом громадян у селі Невицьке

З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, 29 листопада голова Ужгородської райдержадміністрації  Еріка Кинєв провела виїзний особистий прийом громадян у с. Невицьке.

1 грудня - День працівників прокуратури України!

Шановні працівники прокуратури України!

Щиро вітаю Вас з професійним святом!

Неоціненним є Ваш внесок, працівника прокуратури України, у справу формування нашої країни, як правової держави, зміцнення законності.

Завдяки вашій відповідальній і висококваліфікованій праці створюються умови щодо збереження в нашій державі політичної стабільності, громадянського миру і спокою, зміцнення правопорядку.