Сьогодні, в сесійній залі районної ради  відбулася тридцять четверта (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, народний депутат України Михайло Лаба, голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, та інші.

У ході пленарного засідання депутати одноголосно прийняли рішення зі всіх питань порядку денного.

Зокрема, затвердили передавальний акт Ужгородської районної лікарні, створили шляхом перетворення Комунальне некомерційне підприємство «Ужгородська районна клінічна лікарня Ужгородської районної ради Закарпатської області», внесли зміни до медичних програм. Прийняли зміни до районного бюджету на 2019 рік, чим затвердили зміни до обсягу доходів та видатків на 2019 рік, внесли зміни до бюджетних призначень головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2019 рік, до міжбюджетних трансфертів на 2019 рік, до переліку витрат районного бюджету на реалізацію місцевих (регіональних) програм у 2019 році, тощо.

Позачергова сесія районної ради пройшла оперативно та злагоджено.