04 листопада 2019 року о 09.00 год в Ужгородській райдержадміністрації відбулася 14-та комісія з питань захисту прав дітей під головуванням заступника голови райдержадміністрації Єви Раті. Доповідач по питанням, винесеним на розгляд комісії, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірма Коста.

На порядок денний засідання було винесено 9 питань з них:

1. Про надання дозволу гр. Особа на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитина/діти.
  2. Про надання дозволу гр. Особа на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитина/діти.
  3. Про надання дозволу гр. Особа та Особа. на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитина/діти.
  4. Про надання дозволу гр. Особа та Особа. на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитина/діти.
  5. Про надання дозволу гр. Особа на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким мають дитина/діти.
  6. Про надання дозволу гр. Особа. на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитина/діти.
  7. Про надання дозволу гр. Особа. гр. Особа на вчинення правочину щодо нерухомого майна право користування/власності яким має дитина/діти.
  8. Вирішення питання подальшої долі дітей Особа 2015року народження, Особа,2013 , що опинилися в складних життєвих обставинах.

По факту заслуханих матеріалів справ прийнято 8 схвальних рішень та 1 рішення прийнято про перенесення питання у зв’язку з доцільністю долучення до справи документів.