Проводиться перевірка виконання карантинних заходів

Сьогодні на території Тисаагтелекської, Есенської та Малодобронської сільських рад району працівниками поліції спільно з головами сільських рад та завідувачем сектору цивільного захисту райдержадміністрації проводиться комплекс заходів щодо дотримання самоізоляції всіх, хто повернувся з-за кордону. Всі вони підписали згоду на добровільну ізоляцію на 14 днів.

Видалення аварійних дерев на контролі РДА

На ділянці автодороги  біля с.Кам’яниця Ужгородського району проводяться планові роботи по видаленню аварійно-небезпечних дерев, що ростуть в безпосередній близькості до дороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород і створюють реальну загрозу майну, здоров’ю і життю громадян .

З метою контролю та координації видалення аварійних дерев сьогодні голова райдержадміністрації  Вячеслав Дворський виїхав на місце та особисто перевірив хід виконання.

Оперативна інформація по захворюваності на коронавірусну інфекцію в світі та Україні станом на 27.03.2020

Станом на 27 березня 2020 року у світі зареєстровано 533 416 підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції COVID-19. Вилікувалося від захворювання 122 710 хворих, кількість померлих від COVID-19  - 24 082 особи.

ЗВЕРНЕННЯ ГЛАВИ ДЕРЖАВИ ЩОДО ПРОДОВЖЕННЯ БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСОМ В УКРАЇНІ

Бажаю здоров’я, дорогі українці!
Наша щоденна боротьба з поширенням коронавірусу в Україні триває.
Ми сповнені рішучості та сили все це обов’язково подолати. Нас надихає ваша підтримка, згуртованість та розуміння ситуації. Ми вкотре доводимо, шо є єдиною країною. Що у дуже критичні моменти мобілізуємось та даємо відсіч будь-якому ворогу, навіть невидимому.
Тепер про конкретні кроки. Вчора Кабінет Міністрів на один місяць запровадив режим надзвичайної ситуації. Це важливе рішення для здоров’я українців.

На території району введено режим надзвичайної ситуації

Сьогодні в райдержадміністрації відбулося  позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Ужгородської райдержадміністрації Дворського В.М.

На порядок денний засідання винесено два питання:

І. Про ситуацію, що склалася на території району у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

Обговорили стан реалізації проекту будівництва амбулаторії в с.Ратівці

26 березня голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський  провів робочу зустріч з головою Ратівецької сільської ради Тетяною Андрусь щодо будівництва амбулаторій загальної практики-сімейної медицини в с.Ратівці.

ПРО РОБОТУ КОНТРОЛЬНО-ПРОПУСКНИХ ПУНКТІВ НА ЗАКАРПАТТІ

Пункт пропуску ,,СігетуМармацієй – Солотвино”
Із 16:00 (за київським часом) 14 березня 2020 року пункт пропуску ,,СігетуМармацієй – Солотвино”тимчасово припинив роботу терміном на 30 діб, з можливістю продовження терміну закриття. Таке рішення пов’язане із виникненням загрози поширення коронавірусу.

Щодо щеплення від менінгококу

26 березня голова райдержадміністрації Дворський В.М. та головний лікар КНП „Ужгородський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради” Шинкаренко Л.Ф. відвідали амбулаторію в с.Коритняни, де проводиться щеплення для профілактики менінгіту.

Сьогодні вакцинація продовжується.  Протягом дня в АЗПСМ с. Коритняни щепилося 7 дітей.

Багато питань, чи можна робити щеплення під час карантину.