10.09.2019 в райдержадміністарції відбулася робоча нарада відділу містобудування та архітектури, за участі державного реєстратора сектору державної реєстрації Сіки Л.А.,   з представниками Середнянської селищної, сільських рад.

На нараді були обговорені положення Тимчасового порядку реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019р. № 367.

У ході наради було також піднято питання формування бази даних для створення та впровадження містобудівного кадастру Ужгородського району.

В результаті наради був визначений план взаємодії відділу містобудування та архітектури з органами місцевого самоврядування у вищезазначених процедурах.