25 серпня 2019 року в центрі села Дубрівка відбувся районний фестиваль сімейних ансамблів та фольклорних колективів «Співає родина».

Фестиваль проводиться з метою виявлення та пропагування творчих сімейних ансамблів та фольклорних колективів. Зміцнення позиції родини у суспільстві, збереження та популяризація родинних традицій та обрядів, формуванню естетичного смаку населення, розвитку та показу різноманітності традицій ужгородщини. Цей фестиваль став традиційним, в минулому році гучно відлунав у мальовничому селі Пацканьово.

В народі кажуть – «Без сім’ї немає щастя на землі». Адже родина – це найрідніші, найближчі люди, які допомагають нам у складних ситуаціях, які дарують нам тепло і яких ми дуже любимо. Родина – це безпечний і затишний рідний дім, це наш маленький світ, в якому все дороге, звичайне і зрозуміле. Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять роду, добре знати свої рідні пісні і танці.

Свято відкрили начальник відділу культури Ужгородської РДА Марія Котляр та сільський голова Роман Василиндра, які щиро привітали жителів та гостей села зі святом, побажали творчих успіхів аматорським колективам, які зібралися на наш фестиваль «Спіаває родина».

Концертну програму відкрив народний ансамбль пісні і танцю «Дружба» УРБК, художній керівник Олексадр Карбованець, керівник оркестру Сергій Петрушевський, хореограф-постановник Микола Мовнар. Продовжив виступ хореографічний зразковий ансамбль «Наша файта» БК с. Сторожниця (керівник Мирослава Огразанська) – дуже відомий і шанований в районі, області і за кордоном. Сама назва колективу говорить про велику і дружню родину. Щиро вітали глядачі виступ народного фольклорного ансамблю «Газдині» УРБК, керівники – Тетяна Мерв’як і Марія Панько та хореографічний ансамбль «Імпульс» БК с. Пацканьово, керівник Тетяна Мерв’як. Чудовий виступ показали родина Вербовських клубу с.Анталовці, солістка зразкової вокальної студії «Намисто» УРБК Вікторія Сідун та солістка БК с.В.Добронь Інна Іван, народний вокальний ансамблю УРБК «Джерело» та хореографічний ансамбль «Ет Іріс» БК с. Худльово, духовний хор греко-католицької громади «Ковчег» с.Дубрівка, керівник отець Євген, квартет «Барвінок» та вокальний ансамбль «Вишиваночка» та «Дубрівчанка» клубу с.Дубрівка (керівник Оксана Шелак).

Фестиваль продовжився розважальною програмою.