Запрошуємо на урочистості з нагоди  Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України

23 серпня о 13.30 в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок „Бавка” відбудеться районний концерт до Дня Незалежності „Україна – вишиванка”.

Запрошуємо жителів Ужгородщини,трудові колективи підприємств, установ, організацій та гостей краю долучитися до святкування!

Також, 24 серпня 2019 року до Дня Незалежності України в закладах культури району відбудуться наступні заходи:

14.00 – виставка малюнків „З відданістю в серці України”. Місце проведення: клуб с.Демичі

14.00 – конкурс дитячого малюнку „Наша Україна – єдина країна”. Місце проведення: БК с.Тийглаш.

14.00 – святкова акція „Незалежність у Тобі”. Місце проведення: клуб с.Демичі

18.00 - тематичний вечір - „Є багато країн на землі, а найкраща завжди Батьківщина”. Місце проведення: клуб с.Анталовці

19.00 – концерт до Дня Незалежності України „Моя країна Україна”. Місце проведення: БК с.Пацканьово

25 серпня 2019 року о 14.00 в клубі с.Демичі відбудеться виставка малюнків „З відданістю в серці України”