09.08.2019 у приміщенні Худлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася повторна зустріч робочої групи в складі: Кинєв Е.П. – голови райдержадміністрації, Раті Є.Ш. – заступника голови райдержадміністрації, Михайлишиної М.І. – начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Малка Р.М. – завідувача сектору цивільного захисту райдержадміністрації , Петрунь Г.В. – завідувача сектору роботи зі зверненнями громадян апарату райдержадміністрації  з батьками учнів.
Під час проведення зустрічі, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Михайлишина М.І. повідомила усіх присутніх про те, що відбувся конкурс на заміщенні вакантної посади керівника навчального закладу. Переможцем конкурсного відбору на посаду Худлівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів стала  Глюдзик М.І.
У ході зустрічі, Михайлишина М.І. поінформувала присутніх батьків, що були організовані роботи з облаштування внутрішніх вбиралень у початковій ланці, на стадії завершення перебуває виготовлення проектно-кошторисної документації на вбиральні в основному корпусі школи; демонтовано твердопаливний старий котел, натомість закуплений новий електричний котел; замінені вікна та двері в корпусі початкових класів та демонтовано тимчасову перегородку в одному з класних приміщень. Наразі продовжується робота з підготовки до нового навчального року.
Батьки висловили подяку народному депутату Горвату Р.І., який надав спонсорську допомогу з облаштування внутрішніх вбиралень.