Сьогодні, 5 серпня відбулася щотижнева апаратна нарада під керівництвом голови РДА Еріки Кинєв. За участі заступників голови РДА, керівника апарату та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради проаналізовано стан виконання доручень, що були надані окремим керівникам на попередній нараді.

Розглядалися питання про ремонт доріг у районі, особливу увагу приділили капітальному ремонту дороги «Ужгород - Демичі»; про хід будівництва амбулаторій на території району; про стан питної води у навчальних закладах та методи рішення цієї проблеми; про проведення обстежень частини сертифікованих місць відпочинку на території району та про стан виконання районного бюджету. Також, піднімалося питання щодо виділення коштів з державного бюджету на галузі освіти та медицини.

По завершенню апаратної наради керівництвом РДА було надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів РДА.