27 липня 2019 року в будинку культури села Сторожниця пройшла навчально-просвітницька програма «Світлофор та його друзі», яка присвячена Міжнародному дню світлофора та правил дорожнього руху.

Мета заходу: формувати у дітей знання правил дорожнього руху; закріпити набуті дітьми знання правил дорожнього руху; навчити використовувати набуті знання в реальних умовах; виховувати почуття відповідальності за свої дії.

Під час заходу пройшли майстер класи «Світлофор» та «Дорожні знаки», які підготував Андрій Доніченко – голова Громадської організації «Паралельний світ» – це організація, яка об’єднує людей з обмеженими фізичними можливостями. Діти своїми руками зробили настільну гру «Дорожній марафон» після чого одразу випробували її. Також грали і у рухливі ігри «Світлофор», «Зебра»; розгадували загадки; приймали участь у вікторині; переглянули презентацію «Абетка дорожнього руху» та мультиплікаційний фільм «Тачки – 3».

У гості до дітей завітали співробітники групи швидкого реагування Ужгородського районного відділу поліції – майор Михайло Пальок та майор Микола Немеш, які ознайомили дітей зі знаками дорожнього руху, розповіли про свою роботу та дозволили діткам подивитись, як працює патрульна машина.