СКИНУТИ


10.07.2019 у приміщенні Худлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулася повторна зустріч керівництва райдержадміністрації з батьками учнів 

Мета зустрічі – доповідь про стан виконання протокольних доручень наданих відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 04.06.2019 року за розглядом звернення батьків учнів Худлівської школи.вищевказаного навчального закладу, на якій були присутні і депутати Худлівської сільської ради.

Під час проведення зустрічі головою райдержадміністрації Кинєв Е.П, разом із заступником голови – Раті Є.Ш., начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Михайлишиною М.І., присутніми батьками й сільськими депутатами були оглянуті шкільні приміщення, в яких наразі проводяться відповідні ремонтні роботи.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Михайлишина М.І. поінформувала усіх присутніх про те, що заплановано проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Худлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у найближчий час.

На контролі залишається питання про відносини між трудовим колективом та батьками учнів.