8 червня 2019 року у спорткомплексі "Юність" відбулася сьома обласна спартакіада працівників закладів культури.

На урочистому відкритті усі команди пройшли парадом у спорткомплексі «Юність» вишикувалися, і голова суддівської колегії, суддя Національної категорії Анатолій Плеханов оголосив програму спартакіади.

Культпрацівники Закарпаття на вже традиційних щорічних змаганнях міряються силами, умінням з шашок, шахів, настільного тенісу, легкоатлетичного кросу, стрибків у довжину, перетягування канату, дартсу, у сімейних стартах.

За попередніми даними команда Ужгородського району зайняла перше місце з настільного тенісу серед чоловіків, друге місце з легкої атлетики серед чоловіків, третє місце з сімейних стартів.

Остаточні результати і переможців змагань назвуть після підбиття підсумків суддівською колегією.