Народна мудрість зауважує: «Зовнішня краса втрачається з віком, душевна краса безсмертна». Пропоную вам підійти до Джерела краси душі і випити із нього кілька крапель.

Якщо людина добру душу має,

Вона іде у світ добро творить.

В її очах любов і ласка сяє,

Така людина сонечком горить!

Такими словами розпочала фестиваль «З джерела гірського – краси людської» ведуча Леся Дубенко. Цей фестиваль має давню традицію, а з минулого року після тривалої перерви гучно відлунав у мальовничому селі Дубрівка.

9 червня приймало гостей на святі чепурне село Чабанівка, що славиться своїми чудовими працьовитими людьми, які вміють також славно веселитися. Свято відкрила начальник відділу культури Ужгородської РДА Марія Котляр. Фестивальний курагов завідуюча клубом села Чабанівка Марта Желізняк урочисто передала завідуючому клубом села Лінці Юрію Савко. Розпочали фестиваль господарі свята - народний вокальний ансамбль «Зустріч» Ужгородського РБК, керівник Марта Желізняк, танцювальний колектив, керівник Вікторія Вакій, акомпонемент Євген Цанько та учасники художньої самодіяльності клубу с. Чабанівка.

Численні колективи звідусіль представили різноманітну програму, яка тривала чотири години поспіль. Приїхали артисти з Хустського, Мукачівського, Перечинського районів, з міст Мукачева, Хуста та Іршави. Також Ужгородський район показав потужний рівень виступу. А це: вокальні ансамблі «Дубрівчанка» та «Вишиваночка» клубу с. Дубрівка, керівник Оксана Шелак, хореографічний колектив клубу с. Андріївка, керівник Каріна Бежинець, учасник художньої самодіяльності клубу с. Чабанівка, переселениць з Криму Харчевніков Юрій, танцювальний ансабль «Ет іріс» та вокальний ансабль «Віолочка» БК с. Худльово, керівник Лілія Ніколенко – Грушовська, народний вокальний ансабль «Руменок» та танцювальний «Гаклірка» Середнянського БК, керівник Ольга Бобак, концертмейстер Тарас Кардашинець, Народний інструментальний ансабль «Рапсодія» Ужгородського РБК, керівник Леся Дубенко. Усі колективи отримали Подяки відділу культури РДА та пам’ятні сувеніри.

Феєрично закінчили концертну програму випуск голубів та народний вокально – хореографічний ансамбль «Материнка», керівник Ондраш Тайзінгер, хореограф - постановник заслужений працівник культури України Михайло Шютів та «Фанати «Материнки»», народний чоловічий ансамбль, керівник Сергій Раховський креативно – мистецького комплексу «Вілет» с. Кам’яниця.

Свято вдалося на славу і продовжувалося допізна розважальною програмою.