Сьогодні, 10 червня, голова райдержадміністрації Еріка Кинєв провела чергову робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі першого заступника голови РДА Віталія Семаля та керівника апарату Руслани Боднарюк.

Під час наради проаналізовано стан виконання доручень, що були надані окремим керівникам на попередній оперативній нараді.

Обговорено організацію роботи з документами, що містять службову інформацію та порядок роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації під час виборчого процесу.

Йшлося також про оголошення конкурсів на заміщення вакантних посад в райдержадміністрації, виїзні прийоми громадян керівництва, дотримання працівниками графіку відпусток та інші.