Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, а також сільські голови.

Члени Колегії та запрошені розглянули 5 питань порядку денного:

Про підсумки виконання місцевих бюджетів за І квартал 2019 року, доповідала Ящищак Ольга Володимирівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Про запровадження монетизації субсидій присутнім розповіла Зизич Андріана Василівна – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Підсумки роботи господарського комплексу, установ бюджетної сфери району в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років підвів Крупнік Вячеслав Ярославович – начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

Про стан підготовки організованого дозвілля та відпочинку школярів влітку 2019 року інформувала Михайлишина Маріанна Іванівна – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Розглядаючи кожне питання, голова РДА Еріка Кинєв та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Підсумовуючи розглянуті питання, голова райдержадміністрації висловила побажання покращити роботу і взаємодію між установами, організаціями району, селищною та сільськими радами, адже спільна робота має бути спрямована на єдину мету – підвищення соціально-економічного розвитку району та рівня життя його жителів.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.

З інформаційними довідками можна ознайомитись в розділі "Офіційні документи" підрозділ "Колегія РДА"