СКИНУТИ

8 травня 2019 року в с.Сторожниця відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника воїнам-визволителям з нагоди Дня пам’яті та примирення та 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Символом відзначення сьогоднішнього дня стала квітка маку, яка знаменує пам’ять про жертви усіх військових та цивільних збройних конфліктів.

Вшанували пам'ять полеглих начальник відділу культури райдержадміністрації - Марія Котляр, директор Сторожницької ЗОШ - Володимир Огар, завідувач Сторожницьким ДНЗ - Маргарета Міцовда, педагогічні працівники та учні школи, вихованці дитячого садка.

«Сьогодні Україна, як і весь світ, вшановує пам’ять невинних жертв війни та депортацій, усіх загиблих воїнів, які боролися за незалежність і свободу. Саме тому незгасима і вічна пам’ять про незліченні людські жертви, про цю страшну руйнацію, застерігає увесь світ від повторення подібного. Сьогодні для нас, для України, найголовнішим побажанням єпобажання миру. Миру ідоброго життя для кожного знас. Вічна пам’ять кожному, хто віддав життя завільну Україну!», - зазначила Марія Котляр.

Володимир Огар відмітив: «Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв. Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Не забуваймо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими».