До уваги учасників конкурсу із перевезення пасажирів!

Дату прийому документів на участь у конкусі  із визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району змінено із 13 жовтня на 09 жовтня 2020 року.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 НА ЗАКАРПАТТІ ТА В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 18 вересня:

4012 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

за минулу добу у 100 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

загалом з початку пандемії у 9031 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких – 949 медики та 501 діти

289 людей померло, за минулу добу 0 із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР

Дубрівська школа

Покращення умов для навчання і виховання дітей, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів є одним пріоритетів для керівництва району. Прикладом є Дубрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Протягом літнього періоду у навчальному закладі проведено поточні косметичні ремонти у класних приміщеннях, облаштовано внутрішні вбиральні. Наразі продовжуються роботи з капітального ремонту по заміні даху та перекриття школи. Також у Дубрівці завершується будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Відбулась робоча зустріч з представниками Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Сьогодні голова райдержадміністрації Вячеслав Дворський та перший заступник Христина Мацко провели робочу зустріч з представниками  Офісу Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та Міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» щодо реалізації в Ужгородському районі проекту «Запобігання та реагування на СОVID-19 в Закарпатській області», зокрема покращення умов водопостачання та санітарії в ромських поселеннях.

Даний проект буде реалізовуватися в трьох напрямках:

З Днем рятівника!

Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначають День рятівника.

День рятівника є професійним святом героїчних і самовідданих людей, для яких немає нічого важливішого, ніж людське життя і здоров’я. Це працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

СИТУАЦІЯ ЩОДО COVID-19 НА ЗАКАРПАТТІ ТА В УЖГОРОДСЬКОМУ РАЙОНІ

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 17 вересня:

3924 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

за минулу добу у 102 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

загалом з початку пандемії у 8931 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких – 940 медики та 496 діти

289 людей померло, за минулу добу 2 із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР

Оголошується конкурс перевізників

Ужгородською райдержадміністрацією розпочато процедуру проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району. До об’єктів конкурсу внесено автобусні маршрути на яких відсутні перевізники, закінчуються договори про перевезення пасажирів та нові автобусні маршрути, що відкриваються у зв’язку з відмовою в подальшій організації перевезень пасажирів виконавчим комітетом міста Ужгород.

ЗМІНИ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ КАРАНТИНУ ТА ЗАПРОВАДЖЕННЯ ПОСИЛЕНИХ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ.

❗Рішення про заборону роботи освітніх закладів на територіях з “червоним” рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 буде прийматися лише спільно Державною та регіональною комісіями з питань ТЕБ та НС.