09 квітня голова райдержадміністрації з робочим візитом відвідала Галоцьку, Сюртівську та Паладькомарівецьку сільські ради. Поспілкувалася з головами місцевих рад щодо перспективного плану розвитку територій.

В с. Паладь-Комарівці озвучено питання щодо проведення капітального ремонту вулиці Петефі та Миру, оновлення центрального парку та відкриття пункту пропуску „Паладь Комаріці – Руське”.

У с.Галоч обговорили питання щодо необхідності капітального ремонту автомобільних доріг в межах сіл Батфа та Палло, капітального ремонту приміщень початкової школи с.Палло, встановлення огорожі та капітального ремонту будівлі органу місцевого самоврядування, будівництво автобусних зупинок у населених пунктах сільської ради.

В с.Сюрте піднімалися питання щодо реконструкції будівлі ЗОШ І-ІІІ ступенів з улаштування санвузлів, поточного ремонту водовідвідних кюветів по вул. Короткій, підготовки проектно-кошторисної документації „Реконструкція їдальні ЗОШ І-ІІІ ст.” та реконструкції вуличного освітлення по вул. Ракоці № 1 - № 59 , необхідності установки енергозберігаючих світильників.

Керівник району оглянула об’єкти бюджетної сфери, зокрема відвідала Сюртівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Галоцький НВК І ступеня, об’єкт будівництва АЗПСМ в с. Батфа.

Разом з начальником відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства РДА Вячеславом Крупніком обстежила дороги району. Зокрема оглянуто обласні дороги «Шишлівці – КПП «Селменці» та „Сюрте – Паладь-Комарівці – Прикордонний загін”, де наразі продовжуються ремонті роботи. Також обстежили районну дорогу «Холмок – Тарнівці – Ботфалва”, де завершено поточний дрібний ремонт та усунено аварійну ямковість, очищено обочини та обрізано дерева вздовж дороги.