СКИНУТИ

Під такою назвою пройшов звітний концерт колективів художньої самодіяльності будинку культури с.Тийглаш.

І знову починається Весна!

І знову починається життя!

Кінчається симфонія зими

І знову починається краса.

«Ми розпочинаємо концертну програму присвячену зустрічі весни!» - такими чарівними рядками концерт розпочали ведучі, художні керівники даного закладу, Крістіан Ігнац та Емеше Вароді.

На початку концерту виступили народний ансамбль угорської народної пісні «Ружа» разом з вокальним ансамблем «Чологань», які виконали ряд угорських та закарпатських народних пісень у супроводі ансамблю цитристів «Пергеттю». На зміну дорослим, на сцену вийшов дитячий вокальний ансамбль «Маргарита» з в’язанкою угорських народних пісень «Сіладьшагі». Пожвавлення в залі викликала поява дитячого танцювального колективу «Естерланц», які виконали угорський народний танець «Шомоді», до маленьких приєдналися і дорослі, хореографічний колектив «Орхідея». У виконанні «Орхідеї» глядачі також побачили танець «Рабокезі». Запальний супровід танцям виконував інстументальний ансамбль «Чіпкейш», які викликали гарячі оплески глядачів. Тепло приймали глядачі вокальний родинний дует Чілла та Ніколетт Сикора (мати і донька), які виконали пісню Тарканьмувек «Удьсеретлек».

Закінчився концерт невеликим естрадним блоком, який підготували студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв, які в цей день здавали переддипломну практику (Ніколетт Сикора, Юлія Азарова, Йосип Балог та Емеше Вароді). На концерті були присутні викладачі вищезгаданого коледжу.

За всю роботу проведену протягом року з художніми колективами та за підготовку звітного концерту хочемо подякувати директору даного будинку культури Марії Золтанівні Ігнац.