СКИНУТИ

Двадцятого лютого  2019 року  о 17.00 годині в клубі с.Невицьке відбувся вечір - спогад “Слава Небесній Сотні”.

Під мелодію гімну Майдану " Пливе Кача"  учасники вечора запалили свічки.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Вдивляючись у обличчя, які зображені на плакаті ми низько схиляємо голови перед пам’яттю людей різного віку, які загинули у мирний час XXI століття.

Завідуюча клубом Віра Стегурарозповіла про події  п’ятирічної давності, про ті страшні дні, години, хвилини, які відбувалися в Києві на Хрещатику... від перших мирних протестів студентів у столиці та брутального їх розгону із жахливими побоями, супротив громадськості задля захисту прав та свобод, гарантованих Конституцією.

Пробудилася приспана роками національна свідомість людей. На жаль, Україна сьогодні стикнулася з іншим, опинившись в трагічній ситуації бойових дій на Сході України. Але ми пишаємося тим, що в історії нашої Славної Країни є багато прикладів того, як треба любити й обороняти свій край. «Небесна Сотня» - це Герої нашого часу!

На вечорі  також прозвучали патріотичні пісні: «Українці», «Повертайся живим», «Брате», "Заплакала калина” та переглянуто фільм-реквієм “Небесна сотня.

«Небесна Сотня» полягла за нас, за щасливе майбутнє наших дітей, відстоюючи гідність, соціальну справедливість. Вони вірили у перемогу добра над злом, правди над неправдою та кривдою.