Сьогодні, 7 лютого в райдержадміністрації проводилась нарада з сільськими головами району при голові РДА Еріці Кинєв. На нараді крім голів місцевих рад були присутні голова районної ради Руслан Чорнак та його заступник Степан Мацко, перший заступник та заступник голови райдержадміністрації Віталій Семаль та Єва Раті, керівник апарату Руслана Боднарюк, т.в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Закарпатської області, підполковник поліції Олександр Ковальчук, заступник начальника управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області Сергій Кейс, військовий комісар Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату Ігор Тищук, в.о. начальника відділу в Ужгородському районі ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області Іван Меренич, заступник начальника Ужгородського управління ГУ ДФС у Закарпатській області Юрій Орел, автомобільні перевізники та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядок денний було винесено 5 питань, серед яких:

„Про стан автомобільних пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Ужгородського району” та „Про організацію перевезення громадян пільгових категорій на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Ужгородського району”– інформували начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Вячеслав Крупнік та т.в.о. начальника відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Закарпатської області Олександр Ковальчук.

„Про підсумки роботи з проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2018 року та завдання щодо організації цієї роботи під час весняного призову 2019 року” – інформував Ігор Тищук, військовий комісар.

Заступник начальника Ужгородського управління ГУ ДФС у Закарпатській області Юрій Орел інформував „Про особливості декларування громадянами доходів, одержаних у 2018 році”.

По земельним питанням, інформував в.о. начальника відділу в Ужгородському районі ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області Іван Меренич.

Найбільш жваво обговорювалося питання, яке стосувалося пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах, адже всі учасники мали свою точку зору в цьому питанні та пропозиції щодо їх вирішення. Через відсутність фінансування з державного бюджету виникають проблеми в перевезені пільговиків. Відповідно до бюджетного кодексу компенсація за перевезення пільгових категорій населення покладена на місцеві бюджети. Тож селищному та сільським головам було рекомендовано вивчити питання щодо  відшкодування перевізникам за пільгове перевезення окремих верств населення, тим самим забезпечивши реалізацію права громадян на пільговий проїзд.

Також, на нараді виступила в.о. начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Галина Денис, яка інформувала присутніх про створення та ведення містобудівного кадастру.

Обговорення кожного із питань порядку денного відбулось у форматі тривалого та конструктивного діалогу між представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в районі.