7 лютого в райдержадміністрації відбулось засідання Ради регіонального розвитку, під час якого члени ради затвердили Перспективний план розвитку Ужгородського району на 2019-2021 роки, до якого увійшли найважливіші об’єкти, серед яких – ремонти доріг, будівництво закладів освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, капітальні ремонти об’єктів житлово-комунального господарства, покращення благоустрою тощо.

Протягом грудня 2018 – січня 2019 року громади району ретельно працювали над формуванням перспективних планів розвитку, зокрема, у територіальних громадах проходили обговорення, до яких долучилися голова райдержадміністрації Еріка Кинєв, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Семаль, заступник голови райдержадміністрації Єва Раті, депутати районної ради, сільські голови, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району, місцеві підприємці та жителі.

За пропозиціями голів територіальних громад, керівників галузей освіти, культури, медицини, економічного та агропромислового розвитку  визначено переваги і пріоритети, на основі яких і сформовано перспективний план розвитку територій Ужгородського району на 2019-2021 роки.

Затверджений Перспективний план розвитку Ужгородського району на 2019-2021 роки буде направлено до Закарпатської обласної державної адміністрації для розгляду та включення до регіонального Перспективного плану розвитку.

Реалізація перспективного плану розвитку сприятиме наближенню найголовнішої мети – покращення якості життя мешканців громади.