ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 31 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ

Шановні виборці!

Повідомляємо, що Центральна виборча комісія постановою від 13 вересня 2012 року № 893 затвердила Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. Він стосується виборів Президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах, передбачає зміну виборчої дільниці (дільниці для голосування), до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю (дільницю для голосування) без зміни його виборчої адреси. Зразок заяви про ТЗМГ є у вищевказаній постанові ЦВК, на сайті (www.drv.gov.ua) або у Державному реєстрі виборців, де ви можете взяти самі.

У заяві зазначаються ідентифікаційні персональні дані виборця, які однозначно визначають його особу: прізвище, власне ім’я (усі власні імена), по батькові, дата, місце народження та унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності такої інформації в пред’явленому документі, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України), його виборча адреса, а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де він перебуватиме в день виборів (повторного голосування), чи номер виборчої дільниці (дільниці для голосування), яку він просить визначити місцем його голосування, із зазначенням виборчого округу та його номера (за наявності).

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Заява розглядається органом ведення Реєстру невідкладно, але не раніше дня початку відповідного виборчого процесу та не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування.

Також, з метою виготовлення якісних списків виборцівЦентральна виборча комісія надала вам можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному веб-сайті ,,Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс ,,Особистий кабінет виборця”.

Запрошуємо всіх бажаючих перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців. Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу.

В ,,Особистому кабінеті виборця” ви зможете перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців. Для цього у відповідному розділі необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Відповідь на запит буде надіслана на Вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.

Також, перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців ви можете за адресою: м.Ужгород, вул.Загорська, 10, 3-й поверх, каб. № 318 (Ужгородська районна державна адміністрація). При собі потрібно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних (з 8.00 год. до 17.00 год.Обідня перерва: 12.00 -12.45 год.)

Перевіривши свої дані в Державному реєстрі виборців, ви будете впевнені, що в день голосування ніщо не завадить Вам проголосувати за обраного Вами кандидата!