Із 1 січня 2019 року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у розмірі 1921 гривня та розмір мінімальної заробітної плати – 4173 гривні, у зв’язку з чим розмір адміністративного збору за надання послуг становитиме:

- Державна реєстрація права власності на нерухоме майно – 190 грн.

- Надання інформації з Державного реєстру прав власності на нерухоме майно – 50 грн.

- Державна реєстрація інших речових прав на нерухоме майно – 100 грн.

- Державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно – 100 грн.

- Внесення змін до записів про державну реєстрацію прав власності на нерухоме майно – 80 грн.

- Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи – 580 грн.

- Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу – підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі – 190 грн.

- Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань – 100 грн.

- Видача документів, що містяться в реєстраційній справі відповідної юридичної особи, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи – підприємця – 130 грн.

Сектор державної реєстрації РДА