На протязі грудня голова райдержадміністрації Еріка Кинєв, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Семаль та заступник голови райдержадміністрації Єва Раті взяли участь в громадських обговореннях перспективного плану розвитку населених пунктів району.

Загальні збори громадян наразі відбулися в населених пунктах Руськокомарівської, Тарнівецької, Оноківської, Галоцької, Киблярської, Тисаагтелекської, Ратівецької, Тийгласької, Кам’яницької, Червонівської, Малодобронської, Худлівської сільських радах. Громадські обговорення проходили за участі сільських голів, депутатів, членів виконавчих комітетів, працівників сільських рад, бюджетних установ та небайдужих мешканців населених пунктів.

Питання, що найчастіше піднімалися на обговореннях це будівництво системи водопостачання та водовідведення у населених пунктах, капітальний ремонт доріг, будівництво, реконструкція та ремонт закладів освіти, культури та медицини та інші. Кожна громада визначає конкурентні переваги і пріоритети, на основі яких визначаються пріоритетні об’єкти.

В решти населених пунктів обговорення відбудуться в січні 2019 року.

Всі плани та результати громадських обговорень будуть узагальнені, заслухані і затверджені на засіданні Районної ради регіонального розвитку в лютому 2019 року.