Під такою назвою в Закарпатському обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулася виставка дитячих творчих робіт, на якій виступив народний вокальний ансамбль «Ужанка» (кер. В.Голянич) Ужгородського районного відділу культури. Відкрив виставку завідувач відділу дизайну та декоративно-ужиткового мистецтва Олексій Ільченко, який розповів про роботу центру та привітав усіх з наступаючими новорічно - різдв’яними святами.

Народний вокальний ансамбль «Ужанка» виконав ряд закарпатських пісень та колядки на українській, угорській та словацькій мовах. Присутні з великою цікавістю слухали виступ колективу та нагородили гучними оплесками. Керівник ансамблю Василина Голянич привітала всіх з наступаючими святами побажала всім міцного здоров’я, творчої наснаги і всього найкращого в Новому році.