Особливий період, який закликає нас до справ милосердя та доброти це саме період новорічний та різдвяних свят. Саме з цією метою лідери учнівського самоврядування Ужгородщини на чолі з президентом Ужгородської районної ради Юрчук Діаною та координатором учкому Опалько Марією, за підтримки начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Михайлишиної Маріанни Іванівни організували та провели акцію ,,Миколайчик з любов’ю”. В ході акції було зібрано багато одягу, іграшок, засобів особистої гігієни, канцтоварів та солодощів.

По завершенні акції учні та педагоги з подарунками, теплими обіймами та любов’ю відвідали Свалявський обласний будинок дитини, у якому проживають дітки до трьох років, Свалявський інтернат, а також було відправлено подарунки у Великоберезнянську санаторну загальноосвітню школу – інтернат І – ІІІ ступенів   та Перечинську загальноосвітню школу – інтернат для дітей сиріт і дітей, які залишилися без батьківського піклування.

Для нас це був особливий час – ми змогли подарувати радість та виявити свою любов до ближнього. Ця зустріч допомогла ще більше і глибше задуматись над простими цінностями у житті. Радість від усмішки того, хто є поруч, щире слово підтримки та добрий друг, який завжди допоможе – ось справжні цінності.

Ми готові робити добрі справи для того, щоб кожен незалежно від своїх можливостей зміг відчути себе щасливим. Такі зустрічі ще більше надихають нас примножувати добро і любов до того, хто поруч.

Висловлюємо щиру подяку всім учням, педагогам, батькам та керівництву за допомогу в проведенні даної акції та примноженням любові і милосердя у цей світ.