Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України всі місцеві бюджети повинні бути затверджені до 25 грудня поточного року. В Ужгородському районі цей процес саме у розпалі, тому виникла потреба, ще раз обговорити проблемні питання, що виникають у процесі складання та оформлення бюджетних рішень на 2019 рік.

На нараду було запрошено всіх головних бухгалтерів сільських та Середнянської селищної рад, представників районної казначейської служби. Працівники фінансового управління повідомили про зміни, що були внесенні до Податкового і Бюджетного кодексів України і вступають в дію з 01 січня 2019 року, відповіли на запитання запрошених, надали практичну допомогу у оформленні відповідних документів, ще раз роз’яснили принципи програмно-цільового методу бюджетування на місцевому рівні та складання пронозу бюджету на два наступні бюджетні періоди.

Слід зазначити, що станом на 13 грудня 2018 року уже прийнято 5 сільських та один районний бюджет.

Також, обговорено питання очікуваного виконання місцевих бюджетів району за 2018 рік та проблемні питання, які необхідно вирішити ще у цьому році. Обговорення вийшло жвавим і цікавим.