12.12.2018 року відбулося чергове засідання містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури райдержадміністрації за участі голови райдержадміністрації Кинєв Е.П., першого заступника голови райдержадміністрації Семаля В.Ю., представників органів місцевого самоврядування та проектантів.

Розглядалися наступні проекти містобудівної документації:

1. Детальний план території для розміщення очисних споруд та інженерних мереж водовідведення, в урочищі „Біля виноградника”, за межами населеного пункту, на території Сюртівської сільської ради. Розробник проекту Віровбал В.Й.
  2. Детальний план території земельної ділянки для розміщення об’єкту офісно-сервісного призначення в с.Соломоново. Розробник проекту Бобрик М.Є.
  3. Детальний план території земельних ділянок для розміщення об’єкту автомийка-самообслуговування в с.Соломоново. Розробник проекту Бобрик М.Є.
  4. Детальний план території в с.Холмок, по вул.Свободи, на території Холмківської сільської ради. Розробник проекту Антонишин К.І.
  5. Детальний план території житлового кварталу «К-9» (ур.Ровінь) в с.Гайдош, Ужгородського району. Розробник проекту ТОВ «Смарттаун».
  6. Генеральний план поєднаний з детальним планом с.Глибоке, Руськокомарівської сільської ради.

Було наголошено про необхідність здійснення стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації у відповідності до вимог Законів України «Про стратегічну екологічну оцінку» та «Про регулювання містобудівної діяльності».

На підставі оцінки представлених проектів відповідно до вимог законодавства, державних будівельних норм, особливостей містобудівної ситуації, розробникам було рекомендовано врахувати результати розгляду радою проектів містобудівної документації під час подальшого доопрацювання та затвердження проектів.