Сьогодні в райдержадміністрації, традиційно відбулась щопонеділкова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів. Серед питань, які розглядалися в ході наради, першочерговим було питання забезпечення життєдіяльності району та підведення підсумків роботи за минулий тиждень по всіх підрозділах.

Розпочинаючи нараду голова райдержадміністрації підвела підсумки за минулий тиждень, завдяки злагодженій та оперативній роботі структурних підрозділів райдержадміністрації позитивно пройшла сесія районної ради на якій депутати районної ради прийняли районний бюджет на 2019 рік.

В ході наради окреслено та обговорено пріоритетні напрямки роботи виконавчої гілки влади на цей тиждень. Зокрема, увагу приділено формуванню перспективного плану розвитку району на 2019-2021 роки, утриманню доріг в зимовий період, підготовці до засідання містобудівною ради, заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, та інші.

Начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Руслана Поляк довела учасникам наради про зміни до Інструкції з діловодства в райдержадміністрації.

Відповідно до обговорених питань, присутніми було отримано доручення від голови райдержадміністрації.