30 листопада 2018 року о 13.00 год в Ужгородській райдержадміністрації відбулася 13-та комісія з питань захисту прав дітей під головуванням заступника голови райдержадміністрації Єви Раті. Доповідач по питанням, винесеним на розгляд комісії, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Ірма Коста.

На засіданні були присутні: заступник директора районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Любомир Кротенюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Маріанна Михайлишина, заступник головного лікаря з дитинства та допологової допомоги Ужгородського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, лікар – педіатр КЗ «Ужгородська районна лікарня» Мирослава Сідей, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Андріана Зизич, начальник відділу культури райдержадміністрації Марія Котляр, начальник відділу охорони здоров’я Світлана Чопик, старший дільничний офіцер поліції сектору привенції районного відділку поліції Ужгородського районного відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, капітан поліції Тімур Булеца.

На порядок денний засідання було винесено 10 питань з них:

1. Про надання дозволу Особа 1 на вчинення правочину щодо нерухомого майна;
  2. Про надання дозволу Особа 2 на вчинення правочину щодо нерухомого майна;
  3. Про надання дозволу Особа 3 на вчинення правочину щодо нерухомого майна;
  4. Про визначення місця проживання малолітньої дитини Особа 4 _ року народження;
  5. Про визначення місця проживання малолітньої дитини Особа 5 _ року народження;
  6. Про визначення місця проживання малолітньої дитини Особа 6 _ року народження;
  7. Про надання висновку про доцільність позбавлення Особа 12 відносно малолітньої дитини Особа 13 _ року народження;
  8. Про надання висновку про доцільність позбавлення Особа 12 відносно малолітньої дитини Особа 13 _ року народження;
  9. Про надання висновку про доцільність позбавлення Особа 12 відносно малолітньої дитини Особа 13 _ року народження;
  10. Про надання висновку про доцільність позбавлення Особа 12 відносно малолітньої дитини Особа 13 _ року народження;

По факту заслуханих матеріалів справ прийнято 3 схвальних рішень на вчинення правочину щодо нерухомого майна.

Прийнято 4 рішення про доцільність підготовки висновків про доцільність позбавлення батьківських прав батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

А також, прийнято 3 рішення про перенесення розгляду питання визначення місця проживання дитини у зв’язку з потребою їх додаткового вивчення.

Начальник ССД Ірма Коста