29 листопада відбувся Х ювілейний обласний фестиваль – конкурс аматорських театральних колективів ім. Всеволода Майданного. Цей мистецький захід проводиться з метою розвитку та популяризації театрального мистецтва області, покращення професійної і виконавської майстерності режисерів і акторів аматорських колективів, обміну досвідом, збереження мистецької спадщини Всеволода Майданного та встановлення творчих контактів між театральними колективами різних регіонів області.

Всеволод Майданний – визначна постать у театральному житті Закарпаття, режисер, педагог, заслужений працівник культури України, який створив і протягом 40 років керував одним з кращих народних самодіяльних театрів області, котрий після його смерті отримав його ім’я.

Фестиваль проходив у смт. Вишково Хустського району, на якому Ужгородський район представив народний самодіяльний театр БК с. Руські Комарівці під керівництвом Марти Гурніш. П’єсу Любові Яновської «На сіножатці» з цікавістю приймав глядач, адже ролі виконували: Прикажчик – Юрій Анталовці, Пріська – Світлана Загорбська, Галя – Марія Шпонтак, Максим – Андрій Дужар, Опанас – Валентин Бакайся, Староста – Володимир Гурніш, Парубки – Руслан Загорбський, Євген Ердик, Іван Коцак, Віталій Глуханич, Дівчата – Анюта Бабинець, Ліза Дзямко, Валентина Пуга, Надія Ключкович.

Поважне журі:

- Василь Шершун – актор Комунального закладу «Закарпатський академічний обласний український музично – драматичний театр імені братів Юрія – Августина та Євгена Шерегіїв» Закарпатської обласної ради, голова Закарпатського осередку театральних діячів України, заслужений артист України (голова журі)

- Ганна Дрогальчук – директор Комунального закладу «Обласний організаційно – методичний центр культури» Закарпатської обласної ради;

- Василь Андрійцьо – культуролог, літератор, сценарист, режисер, театрознавець, кандидат мистецтвознавства;

- Світлана Мендель – головний спеціаліст управління мистецтв, культурно – освітніх закладів та установ відділу мистецтв, закладів та установ департаменту культури облдержадміністрації;

- Оксана Шип – голова циклової комісії «Видовищно – театралізовані заходи»Комунального вищого навчального закладу «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради

За підсумками конкурсних виступів нашому самодіяльному театру присудило диплом лауреата ІІІ ступеню. А керівнику – Марті Гурніш – подяку за активну професійну роботу та за участь у фестивалі – конкурсі.

Щирі вітання нашим переможцям!