Сьогодні, 25 жовтня відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації. Головувала на засіданні Еріка Кинєв. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Руслан Чорнак, начальник Ужгородського управління ГУДФС Василь Пацкан, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Семаль, заступник голови райдержадміністрації Єва Раті, начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Ящищак. Також серед запрошених були директор ДП «Ужгородське лісове господарство» Василь Кий, начальник Ужгородського відділення ПАТ «Закарпатгаз» Роман Библик, заступник начальника Ужгородського міськрайонного відділу управління ДСНС Віктор Глушеня. Участь у колегії прийняли голови селищної та сільських рад району та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Засідання колегії розпочалося зі вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця з Ужгородщини, який загинув на сході України.

На розгляд колегії було винесено два питання:

“Про стан підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до безперебійної роботи в осінньо-зимовому періоді 2018-2019 років” - доповідав Вячеслав Крупнік, начальник відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

“Про протипожежний захист території Ужгородського району” – доповідав Роман Малко, завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації. По зазначеному питанню також додатково проінформував Віталій Глушеня.

Розглядаючи кожне питання члени колегії робили детальний аналіз із зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи в районі. З усіх питань, що були розглянуті на засіданні, прийняли рішення.

З інформаційною довідкою можна ознайомитись в розділі "Офіційні документи" підрозділ "Колегія РДА"

Після засідання колегії проведено робочу нараду з головами селищної та сільських рад. На нараді інформували про проблемні питання з приводу застосування вимог Податкового Кодексу України, які виникають на території обслуговування Ужгородського району та шляхів їх вирішення - Юрій Орел, заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Ужгородського ОДПІ та Василь Симчера – начальник відділу з надання адміністративних послуг платникам податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Ужгородської ОДПІ.

Заступник керівника Ужгородської місцевої прокуратури Михайло Пантьо інформував по питанню “Стан використання територіальними громадами району земельних ділянок для ведення пасовища, які розташовані за межами населеного пункту”. Разом з ним додатково виступила Неля Дякун, заступник начальника відділу в Ужгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області.

Обговорення кожного із питань порядку денного відбулось у форматі тривалого та конструктивного діалогу між представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в районі.