12 жовтня, відбулася позачергова сесія Ужгородської районної ради. У якій взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Семаль. Головував на засіданні сесії керівник районної ради Руслан Чорнак. Традиційно сесія розпочалася із хвилини мовчання за загиблими під час антитерористичної операції.

Передувало позачерговій сесії засідання Президії районної ради, члени якої погодили остаточний порядок денний. Тож увазі депутатів пропонувалися два питання.

Розглянули та затвердили Програму «Турбота» на 2018 рік (зі змінами), чим внесли певні корективи до Порядку надання грошової допомоги важкохворим жителям району.

Найважливішим питанням сьогоднішньої сесії було внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Депутати уважно вивчили дане питання, прийняли кошти державної субвенції у сумі понад 14 млн. гривень на будівництво амбулаторій сімейної медицини у Батфі, Руських Комарівцях та Кам’яниці, а також виділили з районного бюджету 600 тисяч для виготовлення проектно-кошторисних документацій на вищевказані проекти.