Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У кінці вересня – на початку жовтня країна відзначає День працівників освіти: День вихователя, День бібліотек, День учителя, а також День усиновлення.

Саме з цієї нагоди педагоги, вихователі, бібліотекарі та усиновлювачі Ужгородщини зібралися у святково прикрашеній залі Закарпатської обласної філармонії для святкування професійних свят. Керівники району Кинєв Еріка Петрівна - голова райдержадміністрації, Раті Єва Шандорівна – заступник голови райдержадміністрації та Мацко Степан Янович – заступник голови районної ради привітали всіх присутніх із професійними святами та побажали добра, щастя, слухняних учнів і сонячних днів, віри, надії, любові, миру тауспіхів на педагогічній ниві. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Михайлишина Маріанна Іванівна вручила грамоти кращим педагогам району. Начальник відділу культури Котляр Марія Золтанівна привітала працівників бібліотек району.

Учнівські колективи підготували неймовірні виступи та привітали своїх наставників віршами, інсценізаціями, піснями і танцями.

Висловлюємо щиру подяку всім педагогам та учням, які брали участь у підготовці концертної програми. Бажаємо педагогам професійного зросту та перспективних учнів.

Вчитель ̶   зірка в темнім небі,

що нам мудрістю зорить.

Боже, дай йому, що треба,

щоб щасливо й довго жить!