21 – 22 вересня, в Ужгороді в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» проходила XVII Міжнародна туристична виставка «Тур’євроцентр Закарпаття – 2018». Захід відкрили голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль та Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

«Тур’євроцентр Закарпаття – 2018» дав унікальну можливість для туристичного бізнесу поспілкуватися між собою, обговорити тенденції розвитку туристичного ринку, подальшу співпрацю, як на внутрішньому туристичному ринку, так і на рівні транскордонного співробітництва. Таким чином, Закарпаття одночасно стало і своєрідною комунікаційною платформою для важливої економічної галузі багатьох країн, й активним рушієм розбудови туристичної інфраструктури. Адже цього року в туристичній виставці взяли участь одинадцять суб’єктів туристичного бізнесу з-за кордону, зокрема, з Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини. Свої родзинки у галузі туризму також презентували 14 регіонів України і всі райони Закарпатської області.

Ужгородщина також взяла участь у «Тур’євроцентрі-Закрпаття 2018». Усі відвідувачі виставки мали змогу ознайомитись із туристичним потенціалом району, новими пропозиціями в сфері туризму. На загально-районному стенді були представлені практично всі туристично-рекреаційні заклади, зокрема, Санаторний комплекс «Деренівська купіль» та ТОВ «Термал-Стар», туристичний комплекс «Богольвар», готельно-ресторанні комплекси «Кілікія» та «Камелот», а також готельні комплекси «Бахус» та «Європа».  Для гостей виставки підготовлено рекламно-інформаційну та сувенірну продукцію.

У відкритті виставки прийняли участь голова райдержадміністрації Еріка Кинєв, працівники відділу економічного розвитку та торгівлі, методичного кабінету відділу культури РДА.