Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Раті Є.Ш. 19 вересня 2018 року проведено нараду з питань організації роботи громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону за участі представників Ужгородського районного відділення поліції, Чопського прикордонного загону та працівників райдержадміністрації.

Однією зі складових частин підвищення ефективності охорони громадського порядку, захисту прав і свобод громадян, зміцнення правопорядку є участь у цій діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку, які створюються громадянами України.

На даний час громадські формування створено не у всіх населених пунктах району, у зв’язку з цим запропоновано головам виконкомів сільських рад, Ужгородському  районному відділенню поліції та Чопському прикордонному загону надати допомогу та підтримку громадськості  у проведенні зборів із  створення громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону та проведенні реєстрації.

Також рекомендовано провести заходи з активізації діяльності діючих громадських формувань шляхом залучення їх до виконання завдань з охорони громадського порядку і державного кордону.