З метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у вирішенні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів державної влади, першим заступником голови Ужгородської райдержадміністрації Семалем В.Ю. 18.09.2018 року в приміщенні будинку культури с. Анталовці здійснено виїзний прийом громадян.
На прийомі першою до Віталія Юрійовича звернулася Гамсахурдія Т.М., мати загиблого учасника АТО про надання допомоги в отриманні безкоштовних дров, оскільки вона одинока та вдова. Порушене питання взято особисто на контроль Семаля В.Ю. Заявницю буде проінформовано у визначений законодавством термін.
Також мешканців села цікавило питання ремонту доріг, своєчасний вивіз сміття ТОВ «АВЕ», забезпечення дітей та студентів, які навчаються у місті проїзними квитками.
Разом з сільським головою села Зоркіним В.С. та завідувачем будинку культури с. Анталовці – Вербовські В.К. було обговорено ряд важливих питань, що стосуються: передачі будівлі, в якій спільно знаходиться бібліотека та будинок культури на баланс Худлівської сільської ради, оформлення землі, залучення інвесторів у сфері агропромислового виробництва.